01.03.2013
Tikai konstruktīvā darbā koalīcija spēs sasniegt izvirzītos mērķus
Foto: iStock

Sabiedrība no politiķiem sagaida reālu darbu, tādēļ, lai spētu veiksmīgi sasniegt izvirzītos mērķus un apņemšanās, koalīciju veidojošās partijas nedrīkst vilcināt nozīmīgu jautājumu risināšanu, iegrimstot sīkos kašķos un politiskās intrigās, norāda partija VIENOTĪBA.

Valda Dombrovska vadītā valdība ir sekmīgi strādājusi, un VIENOTĪBA ir pārliecināta, ka tā turpinās savu darbu līdz šī Saeimas sasaukuma beigām.

Vienlaikus VIENOTĪBA atgādina - nav noslēpums, ka šībrīža koalīcija ir 11. Saeimas sasaukuma laikā vienīgā iespējamā, un šī apziņa koalīcijas partneriem nereti ir kārdinājums slēpti vai atklāti izmantot politiskā tirgus iespējas, lai vairotu savu politisko kapitālu, ietekmi koalīcijā vai prožektoru gaismās spodrinātu savu tēlu, riskam pakļaujot valsts un sabiedrības intereses.

Taču tieši šim apstāklim būtu jākalpo par iemeslu, lai koalīcija apzinātos savu pienākumu pirmkārt un galvenokārt strādāt savas valsts un iedzīvotāju interesēs. Koalīcijas uzdevums ir nepieļaut mēģinājumus apgrūtināt valdības darbu, darīt visu, lai bez pārraudzības nepaliktu valsts attīstībai īpaši nozīmīga ministrija, uzsver VIENOTĪBA.

Risināmu jautājumu aizvien ir daudz, norāda VIENOTĪBA. Gan jaunajam satiksmes ministram, kuram būs jāspēj piedāvāt risinājumi jautājumiem par „Pasažieru vilcienu” un „airBaltic“, ceļu stāvokli un ceļu būves kvalitāti, par pasta pakalpojumu liberalizāciju. Tāpat aktuāli ir veselības, ekonomiskās attīstības, izglītības jautājumi, īpaši būtisks ir koalīcijas un valdības darbs nevienlīdzības mazināšanai sabiedrībā.

Komentāri:
 
Aptauja
Kuri Latvijas prezidentūras ES 2015 mērķi, Jūsuprāt, ir būtiskākie?
Finanšu stabilitāte (49%) Balsot
ES izaugsme (10%) Balsot
Nodarbinātība (25%) Balsot
Digitālā dienaskārtība (9%) Balsot
ES globālās lomas stiprināšana (9%) Balsot
27
APR
Divpusēja Ministru prezidentes un Francijas prezidenta tikšanās (Elizejas pils, Parīze)
28
APR
Ministru prezidente piedalāsES atbalstam Ukrainai rīkota starptautiska konference ar augstu ES amatpersonu līdzdalību (Kijeva, Ukraina)
01
MAI
Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas diena
04
MAI
Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena