01.03.2013
Tikai konstruktīvā darbā koalīcija spēs sasniegt izvirzītos mērķus
Foto: iStock

Sabiedrība no politiķiem sagaida reālu darbu, tādēļ, lai spētu veiksmīgi sasniegt izvirzītos mērķus un apņemšanās, koalīciju veidojošās partijas nedrīkst vilcināt nozīmīgu jautājumu risināšanu, iegrimstot sīkos kašķos un politiskās intrigās, norāda partija VIENOTĪBA.

Valda Dombrovska vadītā valdība ir sekmīgi strādājusi, un VIENOTĪBA ir pārliecināta, ka tā turpinās savu darbu līdz šī Saeimas sasaukuma beigām.

Vienlaikus VIENOTĪBA atgādina - nav noslēpums, ka šībrīža koalīcija ir 11. Saeimas sasaukuma laikā vienīgā iespējamā, un šī apziņa koalīcijas partneriem nereti ir kārdinājums slēpti vai atklāti izmantot politiskā tirgus iespējas, lai vairotu savu politisko kapitālu, ietekmi koalīcijā vai prožektoru gaismās spodrinātu savu tēlu, riskam pakļaujot valsts un sabiedrības intereses.

Taču tieši šim apstāklim būtu jākalpo par iemeslu, lai koalīcija apzinātos savu pienākumu pirmkārt un galvenokārt strādāt savas valsts un iedzīvotāju interesēs. Koalīcijas uzdevums ir nepieļaut mēģinājumus apgrūtināt valdības darbu, darīt visu, lai bez pārraudzības nepaliktu valsts attīstībai īpaši nozīmīga ministrija, uzsver VIENOTĪBA.

Risināmu jautājumu aizvien ir daudz, norāda VIENOTĪBA. Gan jaunajam satiksmes ministram, kuram būs jāspēj piedāvāt risinājumi jautājumiem par „Pasažieru vilcienu” un „airBaltic“, ceļu stāvokli un ceļu būves kvalitāti, par pasta pakalpojumu liberalizāciju. Tāpat aktuāli ir veselības, ekonomiskās attīstības, izglītības jautājumi, īpaši būtisks ir koalīcijas un valdības darbs nevienlīdzības mazināšanai sabiedrībā.

Komentāri:
 
Aptauja
Kam jābūt Laimdotas Straujumas vadītās valdības prioritātei?
Veselības aprūpes pieejamībai (24%) Balsot
Izglītības sistēmas uzlabošanai (29%) Balsot
Uzņēmējdarbības vides sakārtošanai (25%) Balsot
Bezdeficīta budžetam (6%) Balsot
Nodarbinātībai un jaunu darba vietu radīšanai (10%) Balsot
ES fondu programmu sagatavošanai un uzsākšanai (5%) Balsot
24
APR
Finanšu ministrs piedalās Saeimas Eiropas lietu un Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēdē, kurā paredzēts saskaņot Latvijas Stabilitātes programmu 2014.-2017. gadam
24
APR
Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere viesojas Liepājā
25
APR
11:30 EP deputāte Inese Vaidere piedalās Rūjienas grāmatu svētkos (Rūjienas kultūras namā).
25
APR
16:00 EP deputāte Inese Vaidere aicina uz tikšanos Strenčos, lai diskutētu par aktuālajiem notikumiem un atbildētu uz interesentu uzdotajiem jautājumiem (Strenču bibliotēkā, Pulkv. Zemitāna ielā 5)