Nodaļas vadība


Rīgas nodaļas vadītājs
Olafs Pulks
Tālr.: 29450254
E-pasts: olafs.pulks@riga.lv

Rīgas nodaļas valdes locekle

  Sanita Stelpe-Segliņa
Tālr.: 29220444
E-pasts: sanita.stelpe@vienotiba.lv

Rīgas nodaļas valdes loceklis
Edgars Ikstens
Tālr.: 20224422
E-pasts: edgars.ikstens@vienotiba.lv

Rīgas nodaļas valdes loceklis
Uģis Rotbergs
Tālr.: urotbergs@gmail.com
E-pasts:29229092

Rīgas nodaļas valdes loceklis
Baiba Brigmane
Tālr.:
E-pasts: baiba.brigmane@riga.lv

Rīgas nodaļas valdes loceklis
Nils Josts
Tālr.: 22383201
E-pasts: nils.josts@vienotiba.lv

Rīgas nodaļas valdes loceklis
 
Gatis Liepiņš
Tālr.:
E-pasts: 

Rīgas nodaļas valdes loceklis
Edgars Baldunčiks
Tālr.:
 26462662
E-pasts: edgars.baldunciks@vienotiba.lv

Rīgas nodaļas valdes loceklis
Vilnis Ķirsis
Tālr.:
 29189629
E-pasts: vilnis.kirsis@vienotiba.lv

Aptauja
Vai visās pirmsskolas izglītības iestādēs Rīgā ir nepieciešamas veikt pāreju uz apmācību tikai latviešu valodā?
Jā, ir nepieciešams (75%) Balsot
Nē, nav nepieciešams (22%) Balsot
Tas nav iespējams (3%) Balsot
Nav viedokļa (0%) Balsot