Mūsu cilvēki
Arvils Ašeradens
13.Saeimas deputāts, VIENOTĪBAS priekšsēdētājs
CV

DZIMIS
1962. gadā

IZGLĪTĪBA
1986 Latvijas Universitāte, Ekonomiskā ģeogrāfa maģistra grāds
1980 Rīgas 72. vidusskola

PROFESIONĀLĀ DARBĪBA
No 06.11.2018 13. Saeimas deputāts
No 18.08.2017 
Politiskā partija VIENOTĪBA, valdes priekšsēdētājs
No 04.06.2016 
Politiskā partija VIENOTĪBA, valdes loceklis
11.02.2016 - 23.01.2019
 LR ekonomikas ministrs, Ministru prezidenta biedrs
04.11.2014 - 11.02.2016 LR Finanšu ministrija, parlamentārais sekretārs
2011 - 2014 11. Saeima, deputāts
2010 - 2011 10. Saeima, deputāts
Latvijas Nacionālās Bibliotēkas Atbalsta biedrība, uzticības padomes loceklis
Biedrība Latvijas Zēģelētāju Savienība, valdes loceklis
Biedrība Rojas jahtklubs, valdes loceklis
Nodibinājums Dienas Nākotnes fonds, valdes loceklis

Sazināties
Uzdod jautājumu
 
31
AUG
10:00 Partijas VIENOTĪBA kongress (Spīķeru koncertzāle, Ģenerāļa Radziņa krastmala 3, Rīga)