18.11.2011
Apsveikums valsts svētkos

Sveicu Jūs valsts dzimšanas dienā! Šī diena 1918. gadā bija gara un neatlaidīga darba noslēgums, kas rezultējās ar neatkarīgu Latvijas Republiku - Latviju, kurā dzīvojam mēs šodien. To panāca ambiciozi un neatlaidīgi cilvēki, kuri, neskatoties uz grūtībām, devās pretī savai idejai un sapnim. Z. A. Meierovics, K. Ulmanis, J. Čakste, šie un vēl daudzi citi vārdi mūsu vēsturē ir ierakstīti uz mūžiem, tie ir un būs Latvijas valsts pamatlicēji.

Pēc 93 gadiem mums priekšā stāv jauni izaicinājumi. Mums jāspēj atjaunot sabiedrības ticību valstij un politikai. Mums jāatrod un jāizcīna sava vieta Eiropā, kā arī jāspēj saliedēt sabiedrību. Šie vairs nav manis nosaukto cilvēku uzdevumi, un ne pat esošo politiķu. Tas ir jādara mums - Latvijas nākotnei. Mums katram jāapzinās, ka esam daļa no valsts, mums jāstrādā un jāpiedāvā savas idejas Latvijai, lai mēs Latvijas valsti varētu lepni nodot nākamajai paaudzei un nākamā - aiznākamajai. 

Latviju mēs katrs veidojam tagad, mūsu valsts nākotnē būs tāda, kādu kopā to būsim izveidojuši. Lepnums vai kauns būs ikviena Latvijas tautas pārstāvja darba rezultāts. 

Īpaša atbildība ir uz mūsu - sabiedrības aktīvākās daļas pleciem. Mēs būsim tie, kuri pieņems valsts nozīmīgākos lēmumus. Tagad mums jāmācās un jāstrādā, lai nākotnē mēs padarītu mūsu valsti par mūsu lepnumu.

 

Priecīgus svētkus!

Komentāri:
 
Organizācija Twitterī