06.08.2011
Parakstot reorganizācijas līgumu, izveidota partija VIENOTĪBA

Šodien, 6. augustā, politisko partiju apvienības VIENOTĪBA līdzpriekšsēdētājiem parakstot trīs partiju – „Jaunā laika”, „Pilsoniskās savienības” un „Sabiedrības citai politikai” - reorganizācijas līgumu, izveidota partija VIENOTĪBA.

VIENOTĪBAS pamatmērķis ir nacionālas Latvijas valsts ilgtspējīga attīstība. Tās mērķi ir stabila Latvijas tautsaimniecības izaugsme, demogrāfiskās situācijas uzlabošana, izglītota, brīva, toleranta un vispusīga cilvēka personības attīstība, definēts reorganizācijas līgumā.

VIENOTĪBAS mērķi ietver arī tiesiskuma, neatkarīgas un taisnīgas tiesu varas nostiprināšanu, korupcijas izskaušanu, valsts pārvaldes profesionālisma sekmēšanu, kā arī līdzvērtīgas ekonomiskās, sociālās, kultūras un sporta attīstības iespējas visiem Latvijas cilvēkiem un novadiem, latviešu tautas lingvistisko pamattiesību nodrošināšanu, kvalitatīvu un pieejamu veselības aprūpi, solidāru un ilgtspējīgu sociālā atbalsta, aprūpes un pensiju sistēmu, drošu vidi, tālredzīgu un saimniecisku lauku un lauksaimniecības politiku, stipru pilsonisko sabiedrību, aktīvu pilsoņu līdzdalību valsts pārvaldīšanā un politiskajos procesos un Latvijas kā nacionālas un laikmetīgas Eiropas valsts izveidi.

Reorganizācijas līgumā noteikts arī VIENOTĪBAS valdes sastāvs, kurš turpinās darbu līdz partijas pirmajam kongresam. Saskaņā ar Reorganizācijas līgumu, VIENOTĪBAS valdi veido tās priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, kā arī Aigars Štokenbergs, Ģirts Valdis Kristovskis, Valdis Dombrovskis, Kārlis Šadurskis, Artis Pabriks, Dzintars Zaķis, Arvils Ašeradens, Aleksejs Loskutovs, Silva Bendrāte, Sanita Stelpe, Karīna Korna, Edgars Jaunups, Jānis Avotiņš un Krišjānis Bušs.

Kā iepriekš ziņots, šodien, 6.augustā, Valkā norisinās partijas VIENOTĪBA dibināšanas sapulce.

Foto no partijas VIENOTĪBA dibināšanas sapulces.


Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
laila.timrota@saeima.lv

 

Komentāri: