16.06.2018
Partiju apvienībai JAUNĀ VIENOTĪBA pievienojas Jēkabpils reģionālā partija

Šodien partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsapulcē apstiprināts Jēkabpils reģionālās partijas iesniegums par iestāšanos apvienībā. Līdz ar to JAUNO VIENOTĪBU pašlaik veido jau piecas partijas – VIENOTĪBA, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Jēkabpils reģionālā partija”.

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs, Ministru prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kariņš: “Ar katru jaunu biedru partiju apvienība kļūst spēcīgāka un esmu gandarīts, ka šobrīd esam plaši pārstāvēti visā Latvijā. Partiju apvienības paplašināšanās turpināsies.”

Partijas “Kuldīgas novadam” valdes priekšsēdētāja Inga Bērziņa: “JAUNĀS VIENOTĪBAS spēks ir tās pieredzē un kompetencē. Reģionu partijas pilnībā pārzina savu novadu vajadzības, redz, kādā virzienā būtu nepieciešams strādāt un ieguldīt līdzekļus, lai Latvijas reģioni plauktu uz zeltu. Savukārt partija VIENOTĪBA ir pierādījusi savu spēju atbildīgi strādāt valstiskā līmenī. Ne velti VIENOTĪBA tās politiskajiem konkurentiem ir neērta – tā iestājas par Valsts prezidenta atklātu ievēlēšanu, konsekventi cīnās pret Kremļa ietekmi Latvijā, iestājas par pārmaiņām izglītībā.”

Partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs Arvils Ašeradens savukārt norādīja, ka par spīti politiskās vides sadrumstalotībai, mums ir izdevies panākt, ka partijas ar līdzīgām vērtībām strādā kopā partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA. “Mums ir kopīgi mērķi, un mēs esam gatavi produktīvi un kompetenti kopā strādāt Latvijas izaugsmei. Priekšvēlēšanu periodā es aicinu vēlētājus būt vērīgiem un domāt līdzi – vai cilvēki, kas mainījuši partijas kā zeķes, ir tie, kuri spēs vadīt valsti. Vai apkārt staigātāji atkal neaizbēgs pie pirmajām problēmām, kā to ieraduši darīt. JAUNĀ VIENOTĪBA ir balstīta kopīgās vērtībās un mūsu apvienība vēl paplašināsies.”

Papildus informācijai:
Sandris Sabajevs
Partijas VIENOTĪBA/partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel.nr.: 22087726
E-pasts: sandris.sabajevs@vienotiba.lv

Komentāri: