15.05.2018
Pēc VIENOTĪBAS pieprasījuma Satiksmes un transporta lietu komitejā skatīs jautājumu par ielu remontdarbu organizāciju Rīgā
Foto: pixabay.com

Rīt, 16. maijā, plkst. 12:00 notiks Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas sēde, kurā, pēc VIENOTĪBAS frakcijas priekšsēdētāja Viļņa Ķirša ierosinājuma, skatīs jautājumu par ielu remontdarbu organizāciju Rīgā.

“Rīgas domes plānotie ielu remontdarbi šovasar būšot vēl apjomīgāki nekā pērn, un Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs publiski ir paudis, ka šajā vasarā galvaspilsētā būs jārēķinās ar krietni lielākiem sastrēgumiem, prognozējot, ka nākamajos gados būšot vēl sliktāk. Pamatojoties uz šo informāciju un ņemot vērā negatīvo ielu remontdarbu organizēšanas pieredzi iepriekšējos gados, esmu pieprasījis uz Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas sēdi sagatavot detalizētu informāciju par plānotajiem ielu remontdarbiem, plānotajiem darbu izpildes termiņiem un rīcību, lai nepieļautu iepriekšējo gadu kļūdas remontdarbu organizēšanā. Vēlamies pārliecināties, ka remontdarbu organizatoriskā puse nekaitēs satiksmes dalībnieku drošībai un ērtībai,” pauž Vilnis Ķirsis.

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas sēdē kā ziņotājs par šiem jautājumiem ir noteikts Satiksmes departamenta direktora p.i. Emīls Jakrins.

Papildus informācijai:
Edmunds Jurēvics
RD VIENOTĪBA deputātu frakcijas referents
Tālr.: 29404872
E-pasts: edmunds.jurevics@vienotiba.lv

Komentāri: