26.11.2012
VIENOTĪBAS līdere Rīgas domes vēlēšanās būs Sarmīte Ēlerte

Partijas VIENOTĪBA saraksta līdere Rīgas domes (RD) vēlēšanās būs Sarmīte Ēlerte, šodien, 26. novembrī, lēmusi partijas valde.

“Rīgas attīstības un rīdzinieku labklājības potenciāls slēpjas mūsu spējā vienoties, neļaut sašķelt sabiedrību un sadalīt Latviju, bet, apvienojot spēkus, nodrošināt darbu, drošību un attīstību visiem Rīgas iedzīvotājiem. Nacionāla, moderna un tiesiski pārvaldīta Rīga ir VIENOTĪBAS komandas un tās līderes - Sarmītes Ēlertes piedāvājums rīdziniekiem,” norāda VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

Ministru Prezidents Valdis Dombrovskis uzsver: “VIENOTĪBA RD vēlēšanās piedalīsies ar spēcīgu komandu, kura jāvada personībai, ko sabiedrībā pazīst un ciena. Sarmīte Ēlerte divdesmit piecos sabiedriskā, politiskā un mediju darba gados ir sevi pierādījusi kā principiālu un spēcīgu vadītāju. Mums vajadzīgs Rīgas vadītājs, kas Latvijas galvaspilsētu attīsta kā modernu, eiropeisku metropoli un vienlaikus nostiprina Rīgā valsts identitāti un latviešu valodu.”

“Rīga ir mūsu valsts galvaspilsēta - tai jābūt vienotai un saliedētai ar visu Latviju. Kreisie populisti pretnostata Rīgu Latvijai un šķeļ sabiedrību. Mums jāatdod Rīga Latvijai, jāapvieno nacionālās valdības un RD spēki visas Latvijas attīstībai,” VIENOTĪBAS mērķus RD vēlēšanās definē Ēlerte. “Rīgai ir milzīgs potenciāls. Tai jākļūst par spožu Ziemeļeiropas centru, kura izaugsme balstās izglītībā, jaunradē un gudrā ražošanā,” pauž VIENOTĪBAS RD saraksta līdere.

Sarmīte Ēlerte Latvijas sabiedriski politiskajā dzīvē aktīvi darbojas jau kopš 1988. gada, kad viņa bija viena no Latvijas Tautas frontes izveidotājām. Deviņdesmitajos gados viņa radīja lielāko neatkarīgo dienas avīzi Latvijā – “Diena”. 2010. gadā iesaistījās VIENOTĪBĀ, piedalījās Saeimas vēlēšanās un Valda Dombrovska valdībā bija kultūras ministre. Šobrīd Ēlerte ir VIENOTĪBAS valdes locekle un Ministru prezidenta ārštata padomniece.

Ar galvenajiem RD vēlēšanu programmas virzieniem partija nāks klajā VIENOTĪBAS Rīgas konferencē 12. decembrī.

Papildus informācija:
Laila Timrota
partijas VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
laila.timrota@saeima.lv

Komentāri:
28
NOV
2012
Igors
Loti slikta izvēle.Un stulbākais vienotība ir tas ka jūs esat iekrituši presformu diploma mūžīgā kandidāta-šlesera izliktajos populisma tīklos.ko jūs spēlējat to viņa spēli ar mēru kariem....jūs muļķi esat?!uztaisiet kaut ko efektīvu-spēcīgu komandu ar departamentu direktoru kandidātiem ar vēl ko sakarīgu.starp citu-ko jūs darīsiet ar zelta tilta "pazudušajiem" 11 miljoniem?!ko jūs darīsiet ar RD arhaisko un koruptīvo struktūru?, ko jūs darīsiet ar 25 000 pamestajiem RD īpašumiem, ko jūs darīsiet ar trekni-bezjēdzīgo sili Rīgas nami un kas notiks ar ūdeni?..
26
NOV
2012
Dace
Sarmīte Ēlerte kaut kādu iemeslu dēļ pašlaik cieš no reputācijas zuduma. To der paskatīties arī portālu komentāros, starp kuriem ir visai daudz prātīgu viedokļu. Manuprāt, starp kandidātiem mēra amatam labas bija divas dāmas - Inguna Rībena un Ilma Čepāne. Viņu dēļ daudzi cilvēki arī par Vienotības sarakstu balsotu. Kaut simpatizēju Vienotībai, tomēr izvēlēšos balsot vai nu par NA kandidāti, vai līdzšinējo mēru.