Mūsu cilvēki
Kārlis Šadurskis
VIENOTĪBAS valdes loceklis
CV

IZGLĪTĪBA
1992 matemātikas doktora grāds (Dr.math.)
1986 Rīgas Tehniskā universitāte, tehnisko zinātņu kandidāts
1982 Rīgas Tehniskā universitāte, lietišķās matemātikas specialitāte

PROFESIONĀLĀ DARBĪBA
No 04.06.2016 Politiskā partija VIENOTĪBA, valdes loceklis
No 28.11.2018 Eiropas Parlamenta deputāts
11.02.2016 - 27.11.2018 
LR izglītības un zinātnes ministrs
04.11.2014 - 11.02.2016 
12. Saeimas deputāts, VIENOTĪBAS frakcijas priekšsēdētājas vietnieks, MP ārštata padomnieks nacionālās ​izglītības attīstības jautājumos, Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs
12.12.2011
 - 06.2014 Eiropas Parlamenta deputāts
02.11.2010 - 16.10.2011 politiskās partijas VIENOTĪBA frakcija, deputāts
No 2009 LR Aizsardzības ministrija, parlamentārais sekretārs
No 2006 RTU profesors
No 2004 Latvijas Republikas Saeima, deputāts
• LR Saeimas Budþeta un finanšu (nodokïu) komisijas loceklis 
• LR Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas loceklis
• LR Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas loceklis
• LR Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Nacionālā attīstības plāna īstenošanas uzraudzības apakškomisijas loceklis
2002 - 2004 Izglītības un zinātnes ministrija, ministrs
2002 ievēlēts LR Saeimā, RTU katedras vadītājs
No 1982 Rīgas Tehniskā universitāte, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte, Varbūtību teorijas un matemātiskās statistikas katedra, vecākais zinātniskais līdzstrādnieks, vecākais pasniedzējs, docents, asociētais profesors

Uzdod jautājumu