Mūsu cilvēki
Vilnis Ķirsis
Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks, VIENOTĪBAS Rīgas nodaļas vadītājs, partijas VIENOTĪBA valdes loceklis
CV

DZIMIS
1980.gadā

IZGLĪTĪBA
09.2002 – 06.2004 Latvijas Universitāte, Ekonomikas un vadības fakultāte, Sociālo zinātņu maģistra grāds ekonomikā. Makroekonomika, tautsaimniecība, demogrāfija, statistika, nodokļu politika.
09.1998 – 06.2002 Latvijas Universitāte, Ekonomikas un vadības fakultāte, Sociālo zinātņu bakalaura grāds ekonomikā. Mikroekonomika, makroekonomika, tautsaimniecība, demogrāfija, statistika, augstākā matemātika, ekonometrija, uzņēmējdarbība
09.1995 – 06.1998 Rīgas Hanzas vidusskola, vispārējā vidējā izglītība, profilkurss matemātikā un vācu valodā

PROFESIONĀLĀ DARBĪBA
No 30.08.2020 Rīgas dome, domes priekšsēdētāja vietnieks, frakcijas JAUNĀ VIENOTĪBA deputāts, frakcijas priekšsēdētāja vietnieks 
No 19.08.2017 Partijas VIENOTĪBA valdes loceklis
22.06.2017 - 24.02.2020 Rīgas dome, deputāts, VIENOTĪBAS frakcijas priekšsēdētājs

20.04.2016 - 05.06.2017 LR Ekonomikas ministrija, Parlamentārais sekretārs
06.06.2013 - 22.06.2017 LR Saeima, deputāts:
* 06.11.2014 - 22.06.2017 Pieprasījumu komisija
* 21.04.2016 - 22.06.2017 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija
* 06.11.2014 - 21.04.2016 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija
25.11.2014 - 22.06.2017 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Mājokļa jautājumu apakškomisija
* 09.12.2014 - 22.06.2017 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Pašvaldību sistēmas pilnveidošanas apakškomisija
* 20.01.2015 - 18.05.2016 Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Pašvaldību sistēmas pilnveidošanas apakškomisija, apakškomisijas priekšsēdētājs
11.2011 – 01.2014 LR Ekonomikas ministrija, Parlamentārais sekretārs
01.2008 – 11.2011 SIA "Fors Fortis", dibinātājs, īpašnieks, valdes priekšsēdētājs, konsultants. ES SF projektu izstrāde, galvenokārt ražošanas un inovāciju jomās, biznesa konsultāciju sniegšana, klientu piesaiste, uzņēmuma vadība
10.2004 – 11.2007 SIA "Dambekalns", konsultants. ES SF projektu izstrāde (galvenokārt ražošanas un inovāciju jomās), biznesa konsultāciju sniegšana
10.2001 – 10.2004 SIA "AndroMedia" un SIA "Pasadena Records", tirdzniecības menedžeris
09.2001 – 02.2003 SIA "REVI-2", tirdzniecības nodaļas vadītājs
04.2001 – 09.2001 LR FM Valsts ieņēmumu dienests, nodokļu inspektors

INTERESES

Studentu korporācijas ''Beveronija'' biedrs, LR Zemessardzes Studentu bataljona zemessargs

Sazināties
Uzdod jautājumu