Skip to main content

Āboltiņa: Latvijai vajadzīga rīcībspējīga, vienojoša partija

Latvijai šobrīd ir vajadzīga liela, spēcīga, rīcībspējīga partija, kas spēs veidot vienotu sabiedrību un nodrošināt stabilu valsts attīstību, uzstājoties partijas Jaunais laiks (JL) kopsapulcē, uzsvēra JL valdes priekšsēdētāja, Saeimas spīkere Solvita Āboltiņa.

„Vienotība Latvijai nav vajadzīga kā organizācija vai sarežģīts lēmumu pieņemšanas mehānisms. Vienotība Latvijai ir vajadzīga kā ticība savai valstij, kā mūsu radītās politikas pārtapšana jaunā, augstākā pakāpē,” aicinot JL uzsākt partijas VIENOTĪBA dibināšanas procesu, uzsvēra Āboltiņa.

Runājot par VIENOTĪBAS partijas veidošanu, Āboltiņa norādīja: „Mēs nekalpojam vienai ideoloģijai, mēs nebaidāmies no debatēm un strīdiem, mēs neesam kādas šauras grupas vai interešu visur esošā roka politikā. Mūsu mērķis un ideja ir Latvija. Mēs joprojām esam jaunu pārmaiņu nesēji politikā. Tieši šis ir vispiemērotākais brīdis, lai mēs izmantotu sasniegto un sāktu darbu jaunā līmenī.”

Vērtējot apvienības darbu, Āboltiņa norādīja, ka VIENOTĪBAI izdevies noturēt mazākuma valdību un novērst draudošu valsts bankrotu, taču vēl būtiskāka ir vēlētāju gūtā uzticība. „Ļaudis redzēja un saprata – nepopulārie pasākumi nav bijuši vērsti uz šauras politiķu grupas labumu, šis darbs ir ticis darīts, lai valsti izglābtu no maksātnespējas un lai mēs iemācītos tērēt tik, cik nopelnām,” norādīja JL līdere, vienlaikus atgādinot, ka uzticības kredīts, ko Saeimas vēlēšanās saņēma VIENOTĪBA, nenozīmē aklu paļaušanos un bezierunu mīlestību. „Mums uzticējās tāpēc, ka mēs nestāvējām uz vietas, nebijām silti iekārtojušies savos krēslos. No mums tādēļ sagaida spēju mainīties un piedāvājumu jaunai attīstībai,” norādīja Āboltiņa.

Āboltiņa aicināja politiķus uz atklātu dialogu ar sabiedrību. „Ja mēs nepratīsim izskaidrot savus lēmumus, plaisa starp varu un sabiedrību kļūs aizvien lielāka un cilvēku nevēlēšanās iesaistīties politiskajos procesos var kļūt neatgriezeniska,” norādīja politiķe.

Mēs esam atbildīgi par valdības rīcību. Mums kā premjera partijai jābūt daudz izlēmīgākiem, uzstājīgākiem, pārliecinātākiem par savu darbību rezultātu. Mums jāturpina neatlaidīgi strādāt, lai paveiktu iecerēto, tostarp jāievieš nulles deklarācija un atklātība parlamenta balsojumos, kongresa uzrunā pauda Āboltiņa.
 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
partijas Jaunais laiks
sabiedrisko attiecību konsultante
67087224, 29373547
[email protected]

Dalies ar ziņu