Skip to main content

Kļūsti par biedru

Lai iestātos politiskājā partijā VIENOTĪBA, aizpildi iestāšanās anketu elektroniski vai lejupielādē to un iesniedz partijas valdei vai nodaļai, kurā vēlies darboties.

Anketā jānorāda vismaz viena politiskajā partijā VIENOTĪBA jau esoša biedra rekomendācija. Kā tādu iegūt, ja pagaidām personīgi nevienu no mums nepazīsti? Apmeklē savas pilsētas/novada VIENOTĪBAS reģionālās nodaļas sēdi (informāciju iegūsti sazinoties ar konkrētās nodaļas vadītāju vai [email protected]) un iepazīsties. Ja atradīsit kopīgu valodu, noteikti pēc rekomendācijas nebūs jālūdzas.

Par partijas biedru var kļūt astoņpadsmit gadu vecumu sasniegusi fiziskas persona, kas atzīst un ievēro partijas statūtus, vērtības un partijas ētikas kodeksu.

Biedram ir tiesības nākt klajā ar saviem ierosinājumiem, kā arī vērtēt citu idejas un balsot valdes, partijas amatpersonu un institūciju vēlēšanās. Tāpat ikvienam ir iespēja pretendēt uz kandidēšanu pašvaldību, Saeimas un Eiropas parlamenta vēlēšanās.

Biedram ir pienākumi ir ievērot un pildīt partijas statūtus, programmu un ētikas kodeksu; ievērot demokrātijas, atklātības, godīguma un tiesiskuma principus un maksāt biedra naudu.

No partijas iespējams izstāties jebkurā laikā, uzrakstot iesniegumu valdei.