Skip to main content

Āboltiņa sveic dzimtsarakstu nodaļas 90 gadu jubilejā

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa piektdien, 25. februārī, piedaloties Latvijas dzimtsarakstu nodaļu izveidošanas 90.gadadienai veltītajā pasākumā, Saeimas vārdā sveica civilstāvokļa aktu reģistrācijas darbiniekus nozīmīgajā gadskārtā.

"Ar dzimtsarakstu nodaļu katrs cilvēks saskaras vismaz divreiz – nākot šajā pasaulē un aizejot no tās. Papildus nāk skaistais brīdis, kad tiek slēgta laulība. Visus šos 90 gadus dzimtsarakstu nodaļas ir godprātīgi kalpojušas Latvijas ļaudīm. Es vēlos uzsvērt, ka tas nav tikai juridiska rakstura darbs, bet arī sirds siltums un personīga attieksme, kas šo nozīmīgo valsts funkciju padara īpašu. Es pateicos visiem dzimtsarakstu nodaļu darbiniekiem, jo tieši jūs piedalāties cilvēkiem tik ļoti svarīgajos brīžos. Mūsu Latvijas cilvēkiem ir svarīga jūsu attieksme un spējas atrast īstos vārdus gan prieka pilnos, gan skumjos brīžos,” Latvijas dzimtsarakstu nodaļas 90 gadu jubilejas pasākumā sacīja Solvita Āboltiņa.

„Es sveicu jūs nozīmīgajā jubilejā un vēlu saglabāt savu sirds siltumu un īpašo attieksmi pret pienākumu, ko veicat,” novēlēja Saeimas priekšsēdētāja.

Solvita Āboltiņa svinīgajā sarīkojumā arī pasniedza apbalvojumus dzimtsarakstu nodaļu darbiniekiem.

Informāciju sagatavoja:
Saeimas Sabiedrisko attiecību biroja
Preses dienests
Tālr.: +371 67087218
[email protected]

 

Dalies ar ziņu