Skip to main content

Āboltiņa sveiks labākos jaunos basketbolistus, trenerus un tiesnešus

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa trešdien, 6. jūnijā, Saeimā sveiks labākos jaunos basketbolistus, trenerus un tiesnešus.

Latvijas Republikas čempionāta sezonas noslēguma pasākumā tiek sveikti Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgas mācībās sekmīgākie spēlētāji, kuriem liecībā nevienā priekšmetā nav zemākas atzīmes par septiņi, kā arī labākie treneri un tiesneši.

Svinīgajā pasākumā S. Āboltiņa pasniegs arī Valdemāra Baumaņa kausu diviem sezonas labākajiem spēlētājiem, kuri izcēlušies ar labu sniegumu laukumā un demonstrējuši profesionālo izaugsmi. Valdemāra Baumaņa piemiņas balva Latvijas labākajiem jaunajiem basketbolistiem tiek pasniegta kopš 1994. gada. Šī sportista vadībā 1935. gadā Latvijas basketbolistu valstsvienība izcīnīja Eiropas čempiona titulu.

Apmeklējot parlamentu, jaunajiem basketbolistiem būs iespēja arī iemēģināt deputātu vietas Saeimas sēžu zālē un uzzināt vairāk par parlamenta darbu.

Plānots, ka jaunos basketbolistus sveiks arī Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins un Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgas direktors Edijs Eglītis.

Labākie jaunie basketbolisti, treneri un tiesneši Saeimas namā tika sveikti arī iepriekš.

Pasākums notiks trešdien, 6. jūnijā, plkst. 10.00 Saeimas Sarkanajā zālē, Jēkaba ielā 11.

Informāciju sagatavoja:
Saeimas Sabiedrisko attiecību biroja
Preses dienests
Tālr.: +371 67087218, +371 261 36160
[email protected]

Dalies ar ziņu