Skip to main content

Āboltiņa: VIENOTĪBAI pašvaldībās jāpiedāvā racionāli, uz nākotni vērsti risinājumi

Gatavojoties pašvaldību vēlēšanām, VIENOTĪBAS uzdevums ir piedāvāt racionālus, ekonomiski pamatotus un uz nākotni vērstus risinājumus, izvērtējot katru konkrēto pašvaldību un katru konkrēto gadījumu, šodien, 24. martā, uzrunājot partijas VIENOTĪBA domes sēdes dalībniekus, uzsvēra partijas priekšsēdētāja, Saeimas spīkere Solvita Āboltiņa.

Ļaudis no mums gaida drošību par nākotni, skaidrību par bērnudārzu pieejamību, konkrētus plānus ceļu stāvokļa uzlabošanai, bezdarba mazināšanai, uzņēmējdarbības attīstīšanai – tātad, gan plašāku redzējumu, gan ļoti konkrētus projektus, tādus, kas veicina nodarbinātību un attīsta reģionu, pauda Āboltiņa.

Viņa norādīja, ka VIENOTĪBAI kā varas partijai jāspēj rūpēties gan par mūsu iedzīvotāju ikdienas vajadzībām, gan sniegt ticību labākas nākotnes iespējamībai. „Lai nav Latvijā tādas vietas, par kuru saka – jums nav paveicies ar pasta indeksu. Katrs Latvijas nostūris un katrs Latvijas iedzīvotājs ir pelnījis uzmanību un godīgu attieksmi,” uzsvēra Āboltiņa.

VIENOTĪBAS līdere norādīja, ka šajā procesā liela nozīme būs partijas reģionālajām nodaļām, paužot gandarījumu par aizvien jaunu nodaļu veidošanos. Reģionālie biroji kalpo gan kā vieta, kur iedzīvotājiem diskutēt par politiku, gan kā partijas ideju un vērtību pārstāvniecības visā Latvijā, norādīja Āboltiņa.

Tāpat Āboltiņa izteica gandarījumu par pieaugošo biedru skaitu VIENOTĪBĀ. Arī tas liecina par izaugsmi, sabiedrības ticību mūsu vērtībām un joprojām pieaugošu politisko potenciālu, norādīja VIENOTĪBAS priekšsēdētāja, vienlaikus uzsverot, ka partijai aizvien jāturpina uzrunāt un iesaistīt cilvēkus. „Daudziem šobrīd pie partijām nepiederošiem reģionu līderiem un pat pašvaldību vadītājiem ir tuvas VIENOTĪBAS idejas un mērķi. Mums kā varas partijai šiem ļaudīm ir, ko piedāvāt, un jaunu reģionu līderu idejas un pienesums VIENOTĪBAS politikai sniegs papildus vilkmi un attīstību,” ir pārliecināta Āboltiņa.

Mēdz teikt, ka politikā ir nepieciešamas divu veidu partijas – kārtības un stabilitātes partijas, un progresa un reformu partijas. Tomēr VIENOTĪBA un Valda Dombrovska valdība pēdējos gados ir demonstrējusi, ka šāds strikts, pretnostatošs dalījums nav nedz pamatots, nedz nepieciešams, norādīja Āboltiņa.

„Mēs esam pierādījuši, ka vienas partijas un viena valdības vadītāja darbībā ir iespējams apvienot stabilitāti ar attīstību un kārtību ar reformām. Tas ir VIENOTĪBAS ceļš, un tas ir arī mūsu valsts uzplaukuma un labklājības ceļš,” klātesošos uzrunāja Āboltiņa, atgādinot, ka „mūs VIENOTĪBĀ tur kopā vērtības, mērķi un ideāli, nacionālas, demokrātiskas un tiesiska valsts ideja un neiecietība pret korupciju. Tas ir daudz vairāk par konkrēta punkta ielikšanu Latvijas ideoloģiskā spektra kartē. Mums taču jākalpo nevis partijai vai ideoloģijai, bet saviem Latvijas ļaudīm”.

„Mēs ticam pārmaiņu iespējamībai, un kopīgiem spēkiem, liekot kopā visas idejas, tās spēsim nest visai Latvijas sabiedrībai. Partijā nav jāpieņem vienbalsīgi lēmumi, partijā jāspēj pieņemt kopīgi lēmumi arī tajos jautājumos, kuros nav vienprātības. Tā ir VIENOTĪBAS nostiprināšanās un attīstības atslēga. Tā ir arī atslēga mūsu valsts uzplaukumam un labākai nākotnei,” norādīja Āboltiņa.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
partijas VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

Dalies ar ziņu