Skip to main content

Aicina Lietuvu rīkoties atbildīgi, stabilizējot situāciju Snoras

Piektdien, 25. novembrī, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis dosies uz Lietuvu, lai darba vizītes laikā tiktos ar Lietuvas Ministru prezidentu Andrju Kubiļu (Andrius Kubilius). Papildus iepriekš plānotajai darba kārtībai, kas saistīta ar abu valstu divpusējo sadarbību, t.sk., sadarbību enerģētikas projektos, valstu vadītāju tikšanās galvenā sarunu tēma būs situācija Lietuvas valdības nacionalizētajā komercbankā Snoras. V.Dombrovskis aicina Lietuvas pusi nekavējoties lemt par finanšu sektora stabilizāciju saistībā ar Snoras.

Ministru prezidenta uzdevumā piektdien, 25. novembrī, uz Lietuvu delegācijas sastāvā dosies arī Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētāja Irēna Krūmane, Latvijas Bankas padomes locekle Zoja Razmusa un Valsts Kases pārvaldnieks Kaspars Āboliņš, lai panāktu risinājumus saistībā ar Latvijas Krājbanku.

V. Dombrovskis un A. Kubiļus piedalīsies Lietuvas un Latvijas sadarbības pārskata prezentācijā, iepazīsies ar Visaginas atomelektrostacijas (AES) būvniecības plāniem un pārrunās citas aktualitātes enerģētikas jomā.

Jautājumos par mediju dalību pasākumā lūdzam vērsties: [email protected] vai 670828922.

Premjers Latvijā atgriezīsies piektdien, 25.novembrī.


Papildus informācija:
Mārtiņš Panke
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tālr.: +371 67082865/+371 26556965
[email protected]

Informāciju sagatavoja:
Diana Germane
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta konsultante
Tālr. +371 67082922
[email protected]

 

Dalies ar ziņu