Skip to main content

Aizsardzības ministrs Latgalē apmeklē bruņoto spēku vienības

Aizsardzības ministrs Imants Lieģis apmeklēja vairākas Ziemeļvidzemē un Latgalē izvietotās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) vienības.

Alūksnē I. Lieģis apmeklēja NBS kājnieku skolu, kur tikās ar skolas vadību un kursantiem, kā arī apskatīja Zemessardzes 31. Aizsardzības pret masveida iznīcināšanas ieročiem bataljona rīcībā esošo tehniku un ekipējumu. Tiekoties ar Alūksnes novada pašvaldības vadītāju Aivaru Fominu tika pārrunāta līdzšinējā un turpmākā sadarbība starp vietējo pašvaldību un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem.

A. Fomins uzsvēra Alūksnē izvietoto vienību lielo nozīmi gan ekonomiskajā aspektā, gan dažādu kultūras, atpūtas un patriotisko pasākumu organizēšanā novadā. Rēzeknē ministrs apmeklēja 2.Zemessardzes novada štābu un Zemessardzes 32. kājnieku bataljonu, kur tika informēts par vienību uzdevumiem, kā arī uzklausīja aktuālās problēmas.

Ministra vizītes mērķis ir tikties ar bruņoto spēku vienību karavīriem un zemessargiem, lai pārrunātu situāciju gan vienībās, gan bruņotajos spēkos kopumā, informētu par jautājumiem, kas saistīti ar karavīru un zemessargu sociālajām garantijām. Tāpat vizītes laikā notiek tikšanās ar vietējo pašvaldību vadītājiem

Informāciju sagatavojusi:
Virsseržante Diāna Selecka
2. Zemessardzes novada sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: 646 07480, 26551030
E –pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu