Skip to main content

Aizsardzības ministrs pateicas Zemessardzei par operatīvu atbalstu Valsts policijai

Aizsardzības ministrs Artis Pabriks izteicis pateicību Zemessardzes 56. kājnieku bataljona karavīriem, kuri pēc Valsts policijas lūguma iesaistījās ceļa bloķēšanā Jēkabpilī, lai nepieļautu personu grupas pārvietošanos, kas tiek turēta aizdomās par bruņotas laupīšanas veikšanu.

Aizsardzības ministrs norāda: „Esmu gandarīts par Zemessardzes operatīvo rīcību nekavējoties sniedzot atbalstu Valsts policijai. Sadarbības mehānisms bija veiksmīgs un tas jāturpina attīstīt.”

Bataljona komandieris pulkvežleitnants Vents Kodors stāsta, ka no Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa šorīt saņemts lūgums sniegt atbalstu bruņotas laupītāju grupas iespējamās kustības ārpus pilsētas bloķēšanai. Atbalstu Valsts policijai sniedza četri bataljona karavīri.

A. Pabriks izsaka visdziļāko līdzjūtību uzbrucēju aizturēšanā bojā gājušā policista tuviniekiem.

Pēc Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta lūguma, šodien plkst.10:50 Aviācijas bāzes helikopters "Mi – 17" no Lielvārdes izlidoja uz Rīgu, Uzvaras parku, lai uzņemtu mediķu brigādi un nogādātu to uz Jēkabpili, kur helikopters atradīsies līdz turpmākam rīkojumam.

 

Informāciju sagatavoja:
virsleitnante Sandra Brāle,
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Tālr.: +371 67335067
[email protected]

 

Dalies ar ziņu