Skip to main content

Aizsardzības ministrs viesosies skautu ziemas nometnē

7. janvārī aizsardzības ministrs Artis Pabriks viesosies Latvijas Skautu un gaidu centrālās organizācijas rīkotajā ziemas nometnē – sagaitā „Baltais vilks 2011”, kas no 6. līdz 9. janvārim notiek Pirmā pasaules kara Ziemassvētku kauju vietā Ložmetējkalnā.

Trešo gadu pēc kārtas skautu nometnē piedalās arī jaunsargi. Šogad Jaunsardzi ziemas nometnē pārstāv 20 jaunsargu no Rīgas un Ogres skolām. Nometnes norisi atbalsta arī Jaunsardzes instruktori, palīdzot jauniešiem apgūt izdzīvošanas iemaņas ziemas apstākļos un citas jauniešu personīgajai izaugsmei noderīgas zināšanas.

8. janvārī, godinot latviešu strēlniekus, jaunsargi piedalīsies arī Ziemassvētku kauju atceres pasākumos, tostarp 60 jaunsargu Babītes pagastā pie strēlnieku piemiņas akmens dos jaunsargu svinīgo solījumu.

Starp Jaunsardzi un Latvijas Skautu un gaidu centrālo organizāciju ir izveidojusies sekmīga sadarbība. Abas jauniešu organizācijas kopīgi piedalās dažādos sabiedriskos pasākumos, kuru mērķis ir veicināt jauniešu personīgo izaugsmi, attīstīt nepieciešamās dzīves prasmes, izglītot un veicināt viņos patriotismu.

Informāciju sagatavoja:
Vineta Kleine,
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente.
Tālrunis: 67335062
[email protected]

Dalies ar ziņu