Skip to main content
JAUNĀS VIENOTĪBAS deputātu kandidātu komandai pievienojas Catlaks

Apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA Ministru prezidenta kandidāts – Krišjānis Kariņš

Šodien, 23. aprīlī, politisko partiju VIENOTĪBA, “Kuldīgas novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Tukuma pilsētai un novadam” apvienības kopsapulce nolēma 13. Saeimas vēlēšanās startēt ar kopīgu nosaukumu JAUNĀ VIENOTĪBA. Tāpat kopsapulce vienbalsīgi nolēma par apvienības Ministru prezidenta amata kandidātu apstiprināt Krišjāni Kariņu, partijas VIENOTĪBA domes priekšsēdētaju, Eiropas Parlamenta deputātu.

Krišjānis Kariņš, apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs, Ministru prezidenta amata kandidāts: “Paldies kolēģiem, kas izvirzīja mani partiju apvienības valdes priekšsēdētāja un Ministru prezidenta amatam.

Man ir savs redzējums par mūsu valsts izaugsmes iespējām un es ticu, ka kopā mēs varam vairāk!

Mums valstī ir jāstiprina ticība pašiem sev, ka mēs varam Latvijā dzīvot labāk. Eiropas vidējais dzīves un labklājības līmenis mums ir nevis jāsasniedz, bet jāpārsniedz. Šobrīd Latvijā nav skaidri mērķētu un pabeigtu reformas – ne veselības aprūpē, ne nodokļu jomā. Bet tās ir nozīmīgas jomas, tāpat kā tieslietu un izglītības nozares, kas nosaka, cik kvalitatīvas investīcijas ienāks mūsu valstī un cik lielas algas saņems mūsu cilvēki. Mums pašiem jānotic, ka mums būs labāka nākotne, tad mums noticēs arī citi!”

Arvils Ašeradens, VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētājs: “Šodien četras politiskās partijas vienbalsīgi lēma 13.Saeimas vēlēšanās startēt ar nosaukumu JAUNĀ VIENOTĪBA un partiju apvienības valdes pirmais lēmums ir virzīt Ministru Prezidenta amatam Eiropas Parlamenta deputātu Krišjāni Kariņu, kurš tika ievēlēts par apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valdes priekšsēdētāju.

Krišjāņa Kariņa kompetences ir augstu novērtētas starptautiskā līmenī, viņš ar savu degsmi un aizrautību ir spējis aktualizēt un realizēt daudzus Latvijai būtiskus projektus,

un esam pārliecināti, ka ar tieši tādu pašu jaudu un tvērienu Krišjānis vadīs partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA, lai 13.Saeimas vēlēšanās mēs gūtu vēlētāju uzticības mandātu turpināt veidot demokrātisku un spēcīgu Latvijas valsti!”

Partiju apvienības valdē kopsapulce apstiprināja Krišjāni Kariņu, partijas VIENOTĪBA domes priekšsēdētāju, Arvilu Ašeradenu, partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētāju, Ingu Bērziņu, partijas “Kuldīgas novadam” valdes priekšsēdētāju, Juri Šulcu, partijas “Tukuma pilsētai un novadam” vadītāju un Jāni Baiku, partijas “Valmierai un Vidzemei” valdes priekšsēdētāju.

“Kopš es stājos partijas VIENOTĪBA vadībā pagājušā gada augustā, esmu virzījis savu partiju uz pārmaiņām. Šodien jau tīri praktiski varam vērtēt šī darba rezultātus – ir izdevies apvienot līdzīgās vērtībās balstītas partijas kopīgam darbam, par ko esmu gandarīts.

JAUNĀ VIENOTĪBA joprojām ir atvērta arī citiem biedriem.

Partiju apvienībā katra partija saglabā savu identitāti. Es turpināšu darbu VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētāja amatā, nostiprinot tajā uzsāktās pārmaiņas,” uzsver Arvils Ašeradens.

Inga Bērziņa, “Kuldīgas novadam” valdes priekšsēdētāja: “Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA nosaukums nav nejaušība. Apvienojušās partijas, kas kopā strādājušas jau iepriekš.

Vienotība nozīmē, ka mēs strādāsim kopā, lai turpinātu veidot Latviju par demokrātisku, nacionālu, labklājības valsti.

Tajā pašā laikā katra no partijām saglabās savu identitāti. Kā partijas “Kuldīgas novadam” priekšsēdētāja saku, ka mēs turpināsim strādāt ne tikai valstiskā līmenī, spēcinot VIENOTĪBAS programmatiskos uzstādījumus, bet turpināsim ieguldīt savu enerģiju reģionā, veidojot Kuldīgu par reģiona kultūras un tūrisma centru. “Jaunā Vienotība” ir atvērta sarunai ar visu Latviju – ieklausīties, lai visi kopā izdarītu Latvijai labu. Kopā mēs varam vairāk!”

Papildu informācijai:
Sandris Sabajevs
Partijas VIENOTĪBA preses sekretārs
Tālr.: 22087726
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu