Skip to main content

Ārlietu ministrija Ziemassvētkos iepriecina „Māras centra” iemītniekus

22. decembrī Ārlietu ministrijas darbinieki viesojās krīzes centrā bērniem un sievietēm “Māras centrs”, kur pasniedza bērniem un sievietēm ministrijas un Latvijas diplomātisko pārstāvniecību ārvalstīs sarūpētās Ziemassvētku dāvanas. Ar krīzes centru „Māras centrs” tikās ārlietu ministra kundze Ilze Rūdolfa, kas aicināja bērnus un īpaši sievietes priecāties par visu labo, kas ir apkārt un izbaudīt Ziemassvētku brīnumu. “ Šai mazajā brīdī es vēlos uzrunāt tieši mammas, mīļās sievietes, dzīve ir dzīve. Es ticu un novēlu arī Jums saglabāt ticību un cerību, ka dzīvē viss ies uz labo pusi,” teica I. Rūdolfa.

Īpašu pārsteigumu bērniem bija sagādājuši ministrijas darbinieki, kuri ģitāras pavadījumā izpildīja tradicionālās Ziemassvētku dziesmas, iesaistot dziedājumā arī zālē sēdošos bērnus, sievietes un krīzes centra darbiniekus.

Ministrijas darbiniekus sirsnīgi uzrunāja krīzes centra direktore Līga Liepiņa, kura pateicās par Ārlietu ministrijas svētku pārsteigumu. Arī krīzes centra bērni bija sagatavojuši aizkustinošu Ziemassvētku priekšnesumu ar dziesmām un dzejoļiem, kā arī ludziņu „Vecīša cimdiņš”.

Ministrijas aicinājumam sarūpēt noderīgas un radošas dāvanas bija atsaukušies patiesi ievērojams skaits darbinieku, tādēļ bērni saņēma visdažādākās atjautības spēles, grāmatas un kancelejas piederumus mākslinieciskajai daiļradei, mīkstās rotaļlietas un daudz citas dāvanas.

„Māras centrs” ir lielākais krīzes centrs Latvijā, kur palīdzību var saņemt gan bērni, gan sievietes ar nepilngadīgiem bērniem, kas nonākuši krīzes situācijā. Krīzes centrā pastāvīgi uzturas līdz 40 personām, bērni vecumā no mēneša līdz 18 gadiem un sievietes. „Māras centra” mērķis ir sniegt īslaicīgu sociālo, psiholoģisko, soicālpedagoģisko un medicīnisko palīdzību krīzes situācijā nonākušiem bērniem un sievietēm ar nepilngadīgajiem.

Ārlietu ministrija līdzīgos labdarības projektos plāno iesaistīties arī turpmāk.

Informāciju sagatavoja:
LR Ārlietu ministrijas
Preses un informācijas nodaļa
Tālr.: 67016 272
[email protected]

Dalies ar ziņu