Skip to main content

Ārlietu ministrs ar LDDK pārrunā prioritātes starptautiskajā darbībā un ārējo ekonomisko interešu realizācijā

Ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis 15. martā, tiekoties ar Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) viceprezidentu Vasīliju Meļņiku, izpilddirektori Elīnu Egli un padomes locekļiem, pārrunāja LDDK un ar ārlietu dienesta sadarbības aktualitātes, kā arī ministrs tika iepazīstināts ar LDDK starptautiskās darbības prioritātēm.

LDDK kā savas prioritātes ārējo ekonomisko interešu realizācijā minēja nepieciešamību turpināt lobija darbu Eiropas līmenī, attīstot stratēģiski nozīmīgus projektus un virzot Baltijas reģiona sadarbības projektus ES, kā arī iesaisti divpusējos dialogos Lietišķo sadarbības padomju ar Krieviju, Baltkrieviju, Ukrainu, Kazahstānu un potenciāli – Azerbaidžānu formātos.

Ārlietu ministrs uzsvēra līdzšinējo veiksmīgo ārlietu dienesta sadarbību ar LDDK, aizstāvot Latvijas uzņēmēju intereses ārējos tirgos, kā arī norādīja uz ārlietu dienesta atbalstu LDDK konkrētos starptautiskās sadarbības virzieniem. Diskusijas laikā tika apspriestas iespējas sekmēt lielāku privātā sektora iesaisti un iespēju izmantošanu, veidojot kvalitatīvu piedāvājumu ārvalstu investoriem.

Foto no tikšanās


Informāciju sagatavoja:
LR Ārlietu ministrijas
Preses un informācijas nodaļa
Tālr.: 67016 272
[email protected]


 

 

Dalies ar ziņu