Skip to main content

Ārlietu ministrs dosies vizītē uz Igauniju

16. novembrī notiks ārlietu ministra Ģirta Valda Kristovska pirmā divpusējā ārvalstu vizīte Igaunijas Republikā, kuras ietvaros ministrs tiksies ar Igaunijas Republikas prezidentu Tomasu Hendriku Ilvesu (Toomas Hendrik Ilves), Ministru prezidentu Andrusu Ansipu (Andrus Ansip) un ārlietu ministru Urmasu Paetu (Urmas Paet).

Vizītes laikā plānots apspriest Latvijas un Igaunijas tālāko sadarbības veicināšanu, īpašu uzmanību pievēršot Rīgas konferences sagatavošanai par Latvijas un Igaunijas nākotnes sadarbības ziņojuma īstenošanu, kas notiks šā gada 10. decembrī. Tikšanos ietvaros paredzēts pārrunāt arī Baltijas valstu un Ziemeļvalstu sadarbību, enerģētikas un drošības politikas jautājumus, ekonomisko situāciju, kā arī aktuālos ES jautājumus un starptautiskos notikumus.

Ģirts Valdis Kristovskis atklās Latvijas dienas Igaunijā ,,Stockmann” lielveikalā Tallinā. Šis būs pirmais tik plaša veida valsts mēroga mārketinga pasākums,lai veicinātu Latvijā ražotu produktu atpazīstamību un noietu Igaunijā.

 

Informāciju sagatavoja:
LR Ārlietu ministrijas

Preses un informācijas nodaļa

Dalies ar ziņu