Skip to main content
Ašeradens: OIK tiks atcelts

Ašeradens: VIENOTĪBA top par modernu 21.gadsimta partiju

Šodien VIENOTĪBAS domes sēdē partijas vadītājs Arvils Ašeradens paziņoja, ka pusgada laikā kopš viņš ir partijas vadītājs, VIENOTĪBĀ notiek atjaunošanās process, pārveidojot partiju par modernu, latvisku 21.gadsimta partiju.

“Partija VIENOTĪBA ir vadījusi Latvijas valdību septiņus gadus, ir bijuši spilgti panākumi un smagas kļūdas, sabiedrības atbalsts un arī pārmetumi. Vienā brīdī lielā atbildības nasta apgrūtināja VIENOTĪBAS kā partijas dinamisku attīstību un iestājās stagnācija. Esmu VIENOTĪBAS vadītājs kopš pagājušā gada 19.augusta, un jau kopš pirmās dienas šajā amatā esmu teicis, ka mūsu partijai ir jāmainās. Atjaunošanās process ir sācies, tas turpinās un ir neatgriezenisks,” uzsvēra A.Ašeradens.

“VIENOTĪBA ir pārdomājusi līdzšinējo darbu, šodien atjaunojam savu vērtību sistēmu un esam attīrījušies. Ir iegūts līdzsvars, kas ļaus strādāt pārdomāti, mērķtiecīgi un koncentrēties rezultātam. Ir skaidri redzams, ka VIENOTĪBA top par 21.gadsimta partiju – modernu un latvisku – , kas skaidri redz valsts turpmāku attīstību Rietumu virzienā, vienlaikus saglabājot savu, Latvijas identitāti un unikalitāti,” pauda VIENOTĪBAS vadītājs.

“Vai mēs esam bijuši atbildīgi politiķi pēdējo divu, trīs gadu laikā? Es teiktu, ka daļēji, jo stāvējām malā, kamēr daži atklāti konfliktēja savā starpā. Šobrīd ar pilnu atbildības sajūtu varu teikt, ka VIENOTĪBĀ tas ir beidzies. Partijai tagad ir reabilitācijas laiks. Tas nozīmē, ka VIENOTĪBA ir vesela. Mēs esam veseli. Šodien mēs to skaidri pasākām sabiedrībai, iepazīstinot ar mūsu atjaunoto Vērtību deklarāciju un mūsu redzējumu par gatavošanos Saeimas vēlēšanām. Mums ir jāiet pie sabiedrības, jāstāsta par mūsu idejām un iecerētajiem darbiem. Visi, kuri grib strādāt komandā, rūpēties par Latviju, kuri piekrīt, ka mūsu valsts vienīgā valoda ir latviešu, ir laipni gaidīti mūsu komandā!” domes sēdē pauda VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas vadītājs Hosams Abu Meri.

Šodien, 17.februārī, notiek VIENOTĪBAS domes sēde, kurā apspriež atjaunoto vērtību deklarāciju un gatavošanos gaidāmajām Saeimas vēlēšanām.

Papildus informācijai:
Sandris Sabajevs
Partijas VIENOTĪBA
Preses sekretārs,
Tel.nr. 22087726
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu