Skip to main content

Bloks „Vienotība”: Rīgas dome paaugstinās īres maksu pašvaldības dzīvokļos; Rīgas valdošās kliķes kārtējā Ziemassvētku dāvana rīdziniekiem

Kamēr rīdzinieki ir svētku gaidās un dzīvo svētku noskaņās, Rīgas domes priekšsēdētājs pa klusām mēģina pieņemt rīdziniekiem nelabvēlīgus lēmumus. Vispirms domes valdošā kliķe vēlējās paaugstināt maksu mikriņos, nākamais mēģinājums ir palielināt īres maksu pašvaldības dzīvokļos, kas būtiski ietekmēs maznodrošinātos rīdziniekus.

Rīt, 22. decembrī RD Mājokļu un vides komitejā plānots lemt par īres maksas paaugstināšanu neprivatizētajos dzīvokļos. Sagatavotie grozījumi lēmumā „Par Rīgas pilsētas pašvaldības īpašumā vai valdījumā esošo dzīvojamo telpu īres maksas noteikšanas kārtība” paredz, ka no 2012. gada 1. janvāra pašvaldības dzīvokļos pieaugs īres maksa līdz 0.45 Ls par kvadrātmetru.

No 2012. gada Rīgas dome plāno nopelnīt uz maznodrošināto rīdzinieku rēķina: „Jau tagad cilvēki nespēj norēķināties par apsaimniekošanas pakalpojumiem, kā rezultātā Rīgas namu pārvaldnieks šo gadu beigs ar vairāk kā 20 miljonu latu lieliem parādiem. Ņemot vērā, ka neprivatizētajos dzīvokļos dzīvo pārsvarā maznodrošinātie rīdzinieki, ar šo lēmumu Rīgas domes vadība iegrūž rīdziniekus vēl lielākā postā”, norāda bloka „Vienotība” deputāts Valdis Gavars.

Informāciju sagatavoja:
Valdis Gavars
Tālr.: 25486042

Kristīna Ancāne
Rīgas domes bloka "Vienotība"
deputātu palīdze
Tālr.: 25486049

 

Dalies ar ziņu