Skip to main content

Bloks „Vienotība”: Rīgas tūristu ceļvežos aicina apskatīt vēsturisku ēku, kas apdraud gājēju dzīvību

Rīgas ceļvežos tūristi tiek aicināti iepazīties ar vēsturiskiem namiem Rīgā, tostarp – ar namu Vienības gatvē 32. Taču – jau gadiem nama fasāde ir bojāta, turklāt – no nama jumta krīt akmens gabali, kas apdraud gājējus. Rīgas domes frakciju bloka „Vienotība” deputāts Valdis Gavars ir vērsies pie atbildīgajām institūcijām ar lūgumu nekavējoties novērst vēsturiskas nozīmes ēkas Vienības gatvē defektus.

Deputāts V. Gavars uzskata, ka nav pieļaujama pašvaldības atbildīgo amatpersonu attieksme, aizlaižot postā namu, kas raksturo Rīgas un Torņkalna vēsturiskos vaibstus.

Vienības gatves 32.namā pirms trijiem gadsimtiem atradās Torņkalna labākais un pieprasītākais gaļas skārnis un savulaik nams bija Pārdaugavas populārākā sabiedrības inteliģences satikšanās vieta.

Rīgas tūristi joprojām tiek aicināti aplūkot šo vēsturisko namu Vienības gatvē 32, taču raibās un nobružātās fasādes dēļ daudz tūristi ir vīlušies, norāda nama iedzīvotāji. „Fakts, ka mēs aicinām tūristus uz vietu, kur tiek, iespējams, apdraudēta viņa dzīvība, ir nepiedodams Rīgas domes vadībai,” uzskata frakciju bloka „Vienotība” deputāts Valdis Gavars.

Papildus informācija:
Valdis Gavars
Tālr.: 25486042

Kristīna Ancāne
Rīgas domes bloka "Vienotība"
deputātu palīdze
Tālr.: 25486049

 

Dalies ar ziņu