Skip to main content

Circene tiekas ar Latvijas Pensionāru federācijas pārstāvjiem

Trešdien, 23. novembrī, veselības ministre Ingrīda Circene tikās ar Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) pārstāvjiem, lai informētu par veselības nozares aktualitātēm un pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas.

„Latvijas Pensionāru federācija kā mūsu sadarbības partneris ir ļoti nozīmīgs. Līdzšinējā ministrijas sadarbība ar federāciju informācijas apmaiņas jomā bijusi ļoti cieša un sāktās iestrādes būtu svarīgi turpināt,” pauda veselības ministre.

I. Circene ar pensionāru federācijas pārstāvjiem pārrunāja tiem interesējošus jautājumus – izmaiņas kompensējamo zāļu sistēmā, ģimenes ārstu pieejamību, kā arī plānoto veselības aprūpes pakalpojumu sasaisti ar nodokļiem. Ministre norādīja, ka viņas galvenais mērķis ir panākt, lai veselības aprūpes pakalpojumu būtu pieejami pēc iespējas tuvāk iedzīvotāju dzīvesvietai, tāpēc plāno rosināt izmaiņas ģimenes ārstu prakšu darbā, stiprināt mājas aprūpes dienestus, kā arī plašāk informēt iedzīvotājus par iespēju ārpus ģimenes ārsta darba laika saņemt konsultācijas pa ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001 un veikt citas reformas.

„Mūs pārņem drošības un paļāvības sajūta, zinot, ka darbu veselības ministra amatā turpinās mums zināms cilvēks. Šīs personīgās tikšanās ir svarīgas, un mēs patiešām novērtējam to, ka ministre saprot nevalstisko organizāciju lomu – šo starpposmu starp varas institūcijām un sabiedrību,” pauda LPF priekšsēdētāja Aina Verze.

Lai plašāk iepazīstinātu LPF biedrus ar aktualitātēm veselības aprūpes jomā un atbildētu uz tiem aktuālajiem jautājumiem, veselības ministre plāno apmeklēt LPF domes sēdi.

Foto no tikšanās

Informāciju sagatavoja:
Veselības ministres preses sekretāre
Lāsma Lapinska;
Tālr.: 26339264
[email protected]

 

Dalies ar ziņu