Skip to main content

Circene tiekas ar nozares sadarbības partneriem

2013. gada 17.jūnijā veselības ministre Ingrīda Circene tikās ar Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāju Valdi Keri, Latvijas Slimnīcu biedrības priekšsēdētāju Jevgeņiju Kalēju, Veselības aprūpes darba devēju asociācijas valdes priekšsēdētāju Māri Rēvaldu un Latvijas Ārstu biedrības prezidentu Pēteri Apini, lai pārrunātu aktuālos jautājumus veselības aprūpes nozarē.

Tikšanās laikā veselības ministre uzklausīja sadarbības partneru viedokli par šī brīža aktualitātēm nozarē, kā arī informēja par valdībā atbalstīto rīkojuma projektu par līdzekļu pārdali, kā rezultātā veselības nozarei jau tuvākajā laikā papildus tiks novirzīti septiņi miljoni latu. Sarunas gaitā visas puses vienojās, ka šī brīža galvenā veselības aprūpes nozares prioritāte ir pakāpeniska atalgojuma celšana jau šogad, palielinot attiecīgo tarifa daļu.

„Bija konstruktīva saruna ar vērā ņemamiem priekšlikumiem gan nākamā gada nozares budžeta prioritāšu iezīmēšanā, gan jau piešķirto līdzekļu efektīvā novirzīšanā. Mērķis mums visiem ir viens – cienīgs mediķu, kuri galu galā ir mūsu galvenais resurss, atalgojums,” pēc tikšanās uzsvēra ministre.

Informāciju sagatavoja:
Aija Bukova-Žideļūna
veselības ministres Ingrīdas Circenes preses sekretāre
Tālr.: 26339264
[email protected]

Dalies ar ziņu