Skip to main content

Domes priekšsēdētājam jānodrošina RNP valdes dalība Mājokļu un vides komitejā

Rīgas domes vienotības frakcijas deputāts Valdis Gavars ir nosūtījis vēstuli domes priekšsēdētājam, Rīgas namu pārvaldnieka (RNP) kapitāldaļu turētājam Nilam Ušakovam, pieprasot nodrošināt RNP valdes locekļu dalību nākamajā Mājokļu un vides komitejas sēdē, kas notiks 8. oktobrī. RNP vadība jau divas reizes neieradās uz komitejas sēdēm, kur bija aicināta, lai atbildētu par atklātajiem pārkāpumiem pašvaldības kapitālsabiedrībā.

Vienotības un Nacionālās apvienības deputāti ir iesnieguši deputātu pieprasījumu, aicinot Mājokļu un vides komitejā lemt par RNP valdes atbrīvošanu no amata, kas netika izskatīts komitejas sēdēs 17. septembrī un 1. oktobrī. Pirmo reizi RNP valdes locekļi pamatoja neierašanos ar nepieciešamību apkopot informāciju, bet otrreiz ar atrašanos komandējumā.

25. septembrī Vienotības un Nacionālās apvienības deputāti sasauca Rīgas domes ārkārtas sēdi, lai lemtu par RNP valdes atbrīvošanu no amata. RNP valdes locekļi saglabāja amatus pateicoties Saskaņas centra un Gods Kalpot Rīgai deputātu atbalstam.

Papildus informācija:
Edgars Ikstens
RD VIENOTĪBAS frakcijas sabiedrisko attiecību speciālists
Tālr.: 67105864

Dalies ar ziņu