Skip to main content
Domes sēdē apspriedīsim atjaunoto vērtību deklarāciju un gatavošanos gaidāmajām Saeimas vēlēšanām

Domes sēdē apspriedīsim atjaunoto vērtību deklarāciju un gatavošanos gaidāmajām Saeimas vēlēšanām

Partijas VIENOTĪBA domes sēdē sestdien, 17.februārī, domnieki iepazīsies ar partijas atjaunoto vērtību deklarāciju un partijas vadītāja Arvila Ašeradena redzējumu par VIENOTĪBAS startu gaidāmajās parlamenta vēlēšanās, tostarp potenciālo sadarbības partneru loku.

Krišjānis Kariņš, VIENOTĪBAS domes priekšsēdētājs, Eiropas Parlamenta deputāts: “VIENOTĪBA pārstāv noteiktas vērtības, nevis šauru ekonomisko interešu grupu vai Latvijas kaimiņvalstu intereses. VIENOTĪBAI ir jāstāsta par savām pamatvērtībām un jāparāda, ka pie tām turamies ikvienā savā lēmumā un darbībā.”

VIENOTĪBAS domes sēdi ar uzrunām atklās partijas līderi – domes priekšsēdētājs, Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš, partijas valdes priekšsēdētājs, ekonomikas ministrs, Ministru prezidenta biedrs Arvils Ašeradens un VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas vadītājs Hosams Abu Meri.

Domes sēdes turpinājumā K.Kariņš iepazīstinās ar atjaunoto VIENOTĪBAS vērtību deklarāciju, savukārt A.Ašeradens prezentēs partijas valdes redzējumu par VIENOTĪBAS gatavošanos startam gaidāmajās parlamenta vēlēšanās rudenī.

VIENOTĪBAS domes sēde notiks sestdien, 17.februārī, Rīgā, konferenču zālē "Ostas Skati", Matrožu ielā 15.
Mediju ievērībai! Priecāsimies par žurnālistu klātbūtni “Vienotības” domes sēdē no 11:00 – 13:00

Papildus informācijai:
Partija VIENOTĪBA
Tālr.: +371 67205472
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu