Skip to main content

Eiropas Parlamentā diskutēs par Latvijas gatavību ieviest eiro

Otrdien, 25. februārī, Briselē Eiropas Parlamenta Ekonomikas un monetāro lietu komitejā notiks viedokļu apmaiņa ar Latvijas Republikas finanšu ministru Andri Vilku un Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču par Latvijas gatavību pievienoties eirozonai.

EP deputāts K.Kariņš, kurš strādā Ekonomikas un monetāro lietu komitejā, uzsver, ka Eiropas Parlamentam ir būtiska loma dalībvalstu ceļā uz vienotās valūtas ieviešanu – tam ir jādod piekrišana, nobalsojot plenārsēdē, par atbildīgās komitejas sagatavoto ziņojumu. Latvijas finanšu ministra un Latvijas Bankas prezidenta tikšanās ar atbildīgo Ekonomikas un monetāro lietu komiteju ir būtisks pirmais solis tālākajā komunikācijā ar Eiropas Parlamentu par Latvijas gatavību pievienoties eirozonai.

Gan Latvijas finanšu ministrs, gan centrālās bankas prezidents uzrunās Ekonomikas un monetāro lietu komitejas deputātus, lai informētu par Latvijas ceļu uz eiro ieviešanu, kā arī tikšanās laikā deputātiem būs iespēja uzdot jautājumus Latvijas pārstāvjiem.

Krišjānis Kariņš strādā EP Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komitejā un Ekonomikas un monetāro lietu komitejā.

Papildus informācija:
Ieva Zīberga
Eiropas Parlamenta deputāta
Krišjāņa Kariņa padomniece preses jautājumos
Tālr.: + 371 29484828
[email protected]
www.karins.lv

 

Dalies ar ziņu