Skip to main content

EK viceprezidents Dombrovskis atzinīgi novērtē FM līdz šim paveikto Latvijas prezidentūrā

FOTO no tikšanās

Trešdien, 1. aprīlī, finanšu ministrs Jānis Reirs tikās ar Eiropas Komisijas (EK) viceprezidentu Valdi Dombrovski, lai pārrunātu Eiropas Semestra, kā arī Latvijas prezidentūras aktualitātes. Valdis Dombrovskis atzinīgi novērtēja Finanšu ministrijas (FM) līdz šim paveikto Prezidentūras laikā.

“Vēlos uzteikt Finanšu ministriju par līdz šim paveikto Latvijas prezidentūras laikā. Īpaši jāuzsver tas, ka rekordīsā laikā tika sagatavots Vispārējās vienošanās teksts par Eiropas stratēģisko investīciju fondu,” norāda EK viceprezidents Valdis Dombrovskis.

Eiropas Semestra ietvaros EK sagatavojusi ziņojumu par katru Eiropas Savienības (ES) dalībvalsti. Šobrīd EK viceprezidents apmeklē vairākas dalībvalstis, lai pārrunātu ziņojumā iekļautos secinājumus un norādījumus. EK viceprezidents Valdis Dombrovskis ar finanšu ministru Jāni Reiru pārrunāja Latvijas ziņojuma aktualitātes par valsts budžetu, nodokļu politiku un ekonomisko izaugsmi.

“Latvijas prezidentūras laikā ir uzsākti vērienīgi darbi pie ekonomiskās izaugsmes reformu izstrādes. Ar savu līdzšinējo darbu Prezidentūrā esam spējuši ļoti operatīvi un reizē kvalitatīvi izpildīt visus uzdevumus, kas akceptēti visu ES dalībvalstu vidū. Jau tagad vēlos pateikties visiem Finanšu ministrijas darbiniekiem par ieguldīto darbu un novēlēt veiksmi un labu sadarbību ar Eiropas Komisiju turpmāko darbu veikšanā”, uzskata finanšu ministrs Jānis Reirs.

Tikšanās laikā tika pārrunāti arī jautājumi par Junkera investīciju plānu un Latvijas pieteikumiem. Tāpat apspriests Valda Dombrovska vadītās ekspertu grupas darbs, kas vērsts uz to, lai veicinātu ES fondu ātrāku apgūšanu Grieķijā.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Pužule
Komunikācijas departamenta vecākā referente
Tālr. (+371) 67095405
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu