Skip to main content

Ēlertes darbdienu vēros trīs “ēnas”

Šodien, Ēnu dienā partijas VIENOTĪBA Rīgas vēlēšanu saraksta līderi Sarmīti Ēlerti “ēno” trīs jaunieši no Rīgas, Siguldas un Bērzgales.

Jauniešiem būs iespēja nepastarpināti iepazīties ar politiķa darbdienu, sekojot līdzi Ēlertes ikdienas gaitām.

Ēlertes „ēnām” darba diena sāksies ap plkst. 9:00 Ministru kabinetā, kur politiķe jauniešus iepazīstinās ar valdības darbu. Tāpat jauniešiem īsā ekskursijā būs iespēja aplūkot valdības ēku. Pēc tam „ēnas” dosies uz semināru „Latvijas atmiņu politika: problēmas un izaicinājumi”, savukārt plkst. 12:00 jaunieši kopā ar Ēlerti piedalīsies VIENOTĪBAS videosarunā, kur Rīgas saraksta līdere tiešraidē atbildēs uz skatītāju iesūtītajiem jautājumiem par svarīgākajiem notikumiem galvaspilsētā un partijas mērķiem, gatavojoties pašvaldību vēlēšanām.

„Ēnu diena ir lieliska iespēja aktīviem un zinātkāriem skolēniem tuvāk iepazīties ar savas izvēlētās profesijas ikdienu. Ceru, ka diena, kas pavadīta, iepazīstot politiķa darbu, mudinās jauniešus arī pašus ar jaunām idejām un iecerēm aktīvi iesaistīties mūsu valsts nākotnes veidošanā,” gandarījumu par jauniešu izvēli pauž Ēlerte.

Motivācijas vēstulēs jaunieši norāda, ka „ēnot” Ēlerti vēlējušies, lai izmantotu iespēju iepazīties ar politiķa ikdienu un darba pienākumiem, arī savu nākotni saistot ar šo nodarbošanos.

 

Dalies ar ziņu