Skip to main content

Es iešu balsot, jo man nav vienalga

Sava valsts ar pašu vēlētu pārvaldi ir Latvijas tautas izvēle un privilēģija. Lai arī politiskās partijas ar saviem darbiem ne vienmēr spējušas gūt atbalstu sabiedrībā, tomēr attīstīto valstu pieredze liecina – nav cita ceļa uz labklājību kā vien līdzdalība un iesaistīšanās mūsu valsts politikas veidošanā. Vienotība ir pierādījusi spēju apvienot un izlēmīgi rīkoties valstij grūtos brīžos, tomēr uz priekšu varam virzīties, vienīgi apvienojot spēkus, daudz vairāk domu un pieredzes liekot vienkopus.

Vienotībā jau ir iesaistījušies dažādu tautību cilvēki visā Latvijā, un esam pārliecināti – tas ir tikai sākums. Sabiedrībā atzīta, plaši pārstāvēta un demokrātiska organizācija, ar kuru lepojas ne tikai tās biedri – mūsu skaidri noteiktais mērķis. Tas sasniedzams vienīgi ar padarītiem darbiem, tāpēc referendumā PRET divvalodību mūsu cilvēki novados ir gatavi aktīvi līdzdarboties.

Ir ziema, tāpēc ne katram ir viegli nokļūt līdz referenduma vēlēšanu iecirknim. Partijas Vienotība reģionālo nodaļu cilvēki ir gatavi jums palīdzēt gan nokļūt referenduma dienā vēlēšanu iecirknī, gan arī pirms referenduma nogādāt Centrālajā vēlēšanu komisijā jūsu iesniegumu par balsošanas organizēšanu jūsu dzīvesvietā.

Ja dodaties ceļā un mašīnā ir brīva vieta, lūdzu, piezvaniet tuvākajiem kaimiņiem, pavaicājiet, vai kādu nevajag aizvest līdz pagasta centram, kur 18. februārī izšķirsies latviešu valodas liktenis. Tieši tā balsošanas dienā rīkosies Vienotības biedri visā Latvijā.

Autors:
Artis Kampars
VIENOTĪBAS ģenerālsekretārs

Dalies ar ziņu