Skip to main content

Finanšu ministrs darbam Rīgas brīvostas valdē virza Baibu Bāni

Otrdien, 18. jūnijā, finanšu ministrs Andris Vilks ir pieņēmis lēmumu darbam Rīgas brīvostas valdē kā savu pārstāvi virzīt Finanšu ministrijas valsts sekretāres vietnieci budžeta jautājumos Baibu Bāni.

„Rīgas brīvostas valdē ir jāstrādā profesionāliem nozaru ekspertiem, tāpēc no Finanšu ministrijas puses virzu pieredzes bagāto un finanšu jautājumos kompetento speciālisti valsts sekretāres vietnieci budžeta jautājumos Baibu Bāni. Uzskatu, ka šajos gados, strādājot valsts pārvaldē, viņa sevi ir pierādījusi kā augsti kompetentu un atbildīgu amatpersonu, tāpēc viņas plašā darba pieredze un profesionālās zināšanas finanšu jomā būs nozīmīgs ieguldījums veiksmīgākai Rīgas ostas attīstībai,” norāda finanšu ministrs Andris Vilks.

Bāne kopš 2009. gada strādā par Finanšu ministrijas valsts sekretāres vietnieci budžeta jautājumos. No 2007. līdz 2009. gadam viņa bija Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas valsts sekretāra vietniece finanšu vadības jomā, no 2003. līdz 2007. gadam strādāja Zemkopības ministrijā par valsts sekretāra vietnieci, tāpat ilgstoši Zemkopības ministrijā bija Budžeta un finanšu vadības departamenta direktore.

Baiba Bāne Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē ir ieguvusi maģistra grādu sabiedrības vadībā, kā arī profesionālo maģistra grādu ekonomikā. Tāpat viņa profesionālās zināšanas ir papildinājusi ASV Djūka universitātē publisko finanšu vadības jautājumos.

Informāciju sagatavoja:
Aleksis Jarockis
Komunikācijas nodaļas vadītājs
Tālr.: 67083850
[email protected]

 

Dalies ar ziņu