Skip to main content

Finanšu ministrs un iekšlietu ministrs apmeklēs valsts austrumu robežu

Strādājot pie 2016. gada valsts budžeta projekta sagatavošanas, finanšu ministrs Jānis Reirs, kā arī iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis apmeklēs valsts austrumu robežu. Finanšu ministra J.Reira darba vizīte notiks no 3. līdz 4. septembrim, savukārt iekšlieta ministra R.Kozlovska vizīte – 3. septembrī.

3. septembrī, apmeklējot valsts austrumu robežu, ministri plāno iepazīties ar Valsts robežsardzes darbu uz austrumu robežas, Valsts robežas demarkācijas gaitu, kā arī Valsts robežas joslas ierīkošanu. Tāpat abi ministri klātienē iepazīsies ar Muitas pārvaldes pienākumu izpildi Terehovas robežas šķērsošanas vietā, īpašu uzmanību pievēršot dienesta darbam kontrabandas novēršanā.

Plānots, ka 4. septembrī ministrs J.Reirs tiksies ar Latgales pašvaldību vadītājiem, pārrunājot nākamā gada budžeta izstrādi un citus pašvaldībām aktuālos jautājumus.

Žurnālistu ievērībai!
Ministru doorstep par darba vizītes rezultātiem, kā arī foto un filmēšanas iespējas tiek nodrošinātas 3. septembrī, plkst. 14:30 Terehovas robežas šķērsošanas vietā. Lūdzam iepriekš informēt par ierašanos!

Papildu informācija par ministru darba vizīti:
Aleksis Jarockis
Komunikācijas departamenta direktors
Tālr.: 26336920
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu