Skip to main content

FM izsludina konkursu uz „Valsts nekustamie īpašumi” valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa amatu

Finanšu ministrija (FM) kā valsts akciju sabiedrības „Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) kapitāla daļu turētāja izsludina atklātu konkursu uz VNĪ valdes priekšsēdētāja amatu un valdes locekļa amatu, ņemot vērā, ka šā gada jūlijā esošajiem VNĪ pārstāvjiem beigsies pilnvaru termiņš.

VNĪ darbības pamatmērķis ir kvalitatīvi un profesionāli apsaimniekot un attīstīt valsts nekustamo īpašumu. Tādējādi no pretendentiem tiek prasīta augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība finansēs, ekonomikā, vadības zinātnēs, tiesību zinātnēs vai nekustamā īpašuma pārvaldīšanas jomā, darba pieredze vidēja vai liela uzņēmuma vadošā amatā ilgāk par gadu, zināšanas un pieredze nekustamo īpašumu pārvaldīšanā, apsaimniekošanā, projektu attīstībā un uzraudzībā, kā arī citas prasmes.

Konkursa pretendentiem FM jāiesniedz motivēts pieteikums, Curriculum Vitae (CV), augstāko izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, rekomendācijas un rakstu darbs par tēmu „Valsts nekustamā īpašuma apsaimniekošana: problēmas un risinājumi”. Pieteikums jāiesniedz līdz 2012. gada 18. jūnija plkst. 12:00.

Pretendentu atbilstību vērtēs finanšu ministra vadīta komisija saskaņā ar apstiprināto nolikumu un pretendentu atlases pārbaudes kritērijiem (pirmā kārta – atbilstoši iesniegtajos dokumentos iekļautajai informācijai: izglītība, darba pieredze vadošā amatā un iesniegtais darbs, otrā kārta – darba intervija).

Vairāk informācijas par vakancēm šeit.

Informāciju sagatavoja:
Lelde Kaunese
Komunikācijas nodaļas eksperte
Tālr. 67095405
[email protected]

 

Dalies ar ziņu