Skip to main content

JL izsaka līdzjūtību sakarā ar Polijas prezidenta bojāeju

Šodien, 13.aprīlī, partijas Jaunais laiks (JL) valdes priekšsēdētāja, Saeimas priekšsēdētāja biedre Solvita Āboltiņa un JL domes priekšsēdētājs, ekonomikas ministrs Artis Kampars tikās ar Polijas vēstnieku Latvijā Jeržiju Mareku Novakovski (Jerzy Marek Nowakowski), lai paustu savus līdzjūtības apliecinājumus sakarā ar 10.aprīlī aviokatastrofā bojā gājušo Polijas Valsts Prezidentu Lehu Kačiņski, viņa kundzi Mariju un Polijas delegāciju.

JL līderi parakstījās līdzjūtību grāmatā un nolika ziedus pie vēstniecības nama, godinot traģiskajā aviokatastrofā bojāgājušos.

„Izsakām patiesu līdzjūtību Polijas tautai. Šī ir ne tikai politiska, bet galvenokārt, cilvēciska traģēdija. Polija un visa pasaule ir zaudējusi izcilu valstsvīru un mūsdienu globālajā pasaulē reti sastopamu savas zemes un tautas patriotu. Polija zaudējusi virkni izcilu amatpersonu,” līdzjūtību grāmatā ierakstīja Āboltiņa.

„Kopējas skumjas un traģiski notikumi vieno. Polijas tautas zaudējums ir arī Latvijas zaudējums. Šajā grūtajā brīdī novēlu būt stipriem un vienotiem,” līdzjūtībā pauda Kampars.

Dalies ar ziņu