Skip to main content

VIENOTĪBA Rīgas maratonā

Politisko partiju apvienība VIENOTĪBA 2010. gada Rīgas maratona vēsturē ieies ne tikai ar trešo lielāko skrējēju komandu, bet arī ar vieniem no redzamākajiem un skaļākajiem līdzjutējiem.

No VIENOTĪBAS maratonā piedalās 200 skrējēji. Lielākā daļa veica minimaratona distanci, bet vairāki izturīgākie startē arī stafetes, pusmaratona un pat pilna maratona distancēs.

Lielākā daļa VIENOTĪBAS komandas dalībnieku piedalīsies 5 kilometru garajā minimaratona skrējienā. 16 VIENOTĪBAS skrējēji reģistrējušies pusmaratonam, kura distance ir 21 kilometrs. 8 maratonisti piedalīsies stafetē. Maratona stafetē 4 dalībnieki kopā noskrien 42 kilometrus. Savukārt 3 VIENOTĪBAS komandas dalībnieki ir pieņēmuši izaicinājumu pievarēt pilnu maratona distanci – 42 kilometrus.

Maratonā piedalīsies VIENOTĪBAS Saeimas un Rīgas domes deputāti, apvienību veidojošo partiju – Jaunā laika (JL), Pilsoniskās savienības (PS) un Sabiedrības citai politikai (SCP) – biedri, atbalstītāji un jaunatnes organizāciju aktīvākie jaunieši. VIENOTĪBAS komandā piedalās arī viena no jaunākajām maratona dalībniecēm – 8 mēnešus vecā Dārta Neringa Krastkalna.

Dalies ar ziņu