Skip to main content

Grāmatas “Latvijas intereses” autors Krišjānis Kariņš tiksies ar grāmatu lasītājiem

Ceturtdien, 19. decembrī, plkst.13:00 J.Rozes grāmatnīcā (Kr. Barona ielā 5, Rīgā) ikvienam grāmatu lasītajam būs iespēja tikties ar grāmatas “Latvijas intereses” autoru Krišjāni Kariņu. Grāmatu izdevis apgāds “Avots” un tajā apkopotas autora domas par mūsu valsts attīstību.

Grāmatā “Latvijas intereses” autors analizē pasaules ekonomikas krīzes sekas Latvijā, sniedz ieteikumus, kā veicināt ekonomikas augšupeju, veltot uzmanību uzņēmējdarbības attīstībai un taisnīgas nodokļu sistēmas izveidei. Darbā aplūkoti ārpolitikas un valsts drošības jautājumi, pausta pārliecība, ka tautas labklājības līmeņa celšana iespējama, tikai pilnveidojot izglītības sistēmu un pievēršot uzmanību sabiedrības integrācijas jautājumiem. Grāmata pieejama lielākajās Latvijas grāmatnīcās, tostarp arī J. Rozes grāmatnīcās.

Uz tikšanos ar autoru aicināti visi interesenti!

Krišjānis Kariņš ir dzimis 1964.gada 13.decembrī ASV. Viņš ir absolvējis Minsteres Latviešu ģimnāziju Vācijā, studējis Pensilvānijas Universitātē, iegūstot zinātņu doktora (PHD) grādu ar specializāciju lingvistikā. Pirms pārcelšanās uz dzīvi Latvijā K.Kariņš strādāja valodas datorizēšanas jomā. Latvijā viņš vispirms kļuva par veiksmīgu uzņēmēju, bet 2002.gadā K. Kariņš iesaistījās politikā un bija viens no partijas Jaunais laiks dibinātājiem. Ievēlēts Saeimā divas reizes, bijis frakcijas vadītājs. No 2004. – 2006. gadam bija ekonomikas ministrs, bet 2007.gadā kļuva par partijas Jaunais laiks priekšsēdētāju. 2009.gadā K.Kariņu ievēlēja Eiropas Parlamentā, kur šobrīd arī turpina darbu.

Papildus informācija:
Ieva Zīberga
Eiropas Parlamenta deputāta
Krišjāņa Kariņa padomniece preses jautājumos
Tālr.: + 371 29484828
[email protected]
www.karins.lv

Dalies ar ziņu