Skip to main content

Ģ.V.Kristovskis uzsver Latvijas labo piemēru krīzes risināšanā

Partijas „Pilsoniskā savienība” (PS) un partiju apvienības VIENOTĪBA priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis šodien uzrunāja lielākās un ietekmīgākās Eiropas Parlamenta politiskās grupas – Eiropas Tautas partijas (Kristīgo demokrātu) sanāksmes „Virzot attīstību: risinājumi Latvijai, risinājumi Eiropai („Driving recovery: solutions for Latvia, solutions for Europe”) dalībniekus uzsvēra Latvijas labo piemēru ekonomiskās krīzes risināšanā.

Ģ. V. Kristovskis uzsvēra, ka šī divu dienu diskusija ir kā zvans jaunam „mācību gadam” gan Latvijas, gan Eiropas politikas politiķiem, jo jāturpina diskutēt par nākotnes izaicinājumiem, par nākotnes vīziju gan Eiropai, gan Latvijai.

Kristovskis arī teica: „Man ir liels gandarījums, ka Latvija šajā smagajā „mācību procesā” ir spējusi sevi apliecināt no jauna. Pāris gadu laikā esam spējuši apturēt krīzes dramatisko lejupslīdi un uzsākt Latvijas tautsaimniecības stabilizācijas un izaugsmes procesu. Svarīgi, ka esam atguvuši uzticību, ka mūsu kredītreitingi atjaunojas. Rezultātā pat esam kļuvuši par pozitīvu piemēru uz citu krīzes skartās Eiropas valstu fona.”

Viņš arī norādīja uz Ministru prezidenta Valda Domrovska nozīmīgo lomu šajā krīzes risinājumu procesā. „ Esmu pārliecināts, ka Ministru prezidents Valdis Dombrovskis to ir godam paveicis. Tieši viņš ir virzījis Latvijas attīstību pēdējā pusotra gada laikā. Rezultātā viņš ir ieguvis ne tikai plašu starptautiskās sabiedrības atzinību un autoritāti, bet arī sagrāvis skepsi un neticību, kādu viņa valdībai paredzēja tās pretinieki. Dombrovska veikums ir patiess un acīmredzams augsti vērtējams sasniegums! Ar to var lepoties visa Eiropas Tautas partija.”

Nobeigumā Kristovskis visiem sanāksmes dalībniekiem novēlēja auglīgas diskusijas, savstarpēji bagātinošu pieredzi un idejas, kas ir tik svarīgas vienotai Eiropai!

Kā jau ziņots 2. un 3. septembrī Rīgā notiks lielākās un ietekmīgākās Eiropas Parlamenta politiskās grupas – Eiropas Tautas partijas, Kristīgo demokrātu sanāksme “Driving recovery: solutions for Latvia, solutions for Europe” (Virzot attīstību: risinājumi Latvijai, risinājumi Eiropai). Pasākumā diskutēs par ekonomiskās krīzes sekām, un ko Eiropa var mācīties no Latvijas pieredzes krīzes pārvarēšana un ekonomikas stabilizēšanā.

Divas VIENOTĪBAS partijas – „Jaunais laiks” un „Pilsoniskā savienība” ir ETP grupas locekles.

Informāciju sagatavoja Pilsoniskās savienības preses sekretāre
Dace Balode
2010. gada 2. septembrī


Dace Balode,
PS preses sekretāre
Tālrunis: 67087475
GSM: 29289491
www.pilsoniska-savieniba.
lv

Dalies ar ziņu