Skip to main content

Iekšlietu ministre apmeklēs Aizturēto ārzemnieku un patvēruma meklētāju izmitināšanas centru Daugavpilī

Pirmdien, 21. martā plkst. 13.00 iekšlietu ministre Linda Mūrniece, ministres padomnieks migrācijas jautājumos Hosams Abu Meri un Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars apmeklēs Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes Aizturēto ārzemnieku un patvēruma meklētāju izmitināšanas centru.

Vizītes mērķis ir pārliecināties par izmitināšanas centra telpu un aprīkojuma gatavību uzsākt darbību un iespēju izmitināšanas centru atvērt šā gada 1. jūnijā.

Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes ēku kompleksa, tostarp arī Aizturēto ārzemnieku un patvēruma meklētāju izmitināšanas centra rekonstrukcija noslēdzās pērnā gada septembrī un patlaban, piesaistot arī Eiropas bēgļu fonda finanšu līdzekļus, tiek veikti visi nepieciešamie pasākumi, lai pilnībā labiekārtotu centra telpas un nodrošinātu cilvēktiesībām atbilstošus dzīves apstākļus.

Kā jau ziņots, pēc ministres vizītes Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldes Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā „Olaine” tika nolemts no šā gada 1.jūnija centru slēgt un tā iedzīvotājus pārvietot uz Aizturēto ārzemnieku un patvēruma meklētāju izmitināšanas centru Daugavpilī.

Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
[email protected]

 

 

Dalies ar ziņu