Skip to main content

Iekšlietu ministre pateicas ministrijas dienestiem un pašvaldības policijai par kārtības nodrošināšanu 16. martā

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece ir izteikusi pateicību par profesionāli veiktu darbu Valsts policijai, Drošības policijai, Valsts robežsardzei un arī Rīgas pašvaldības policijai, kas kopīgiem spēkiem ļāva nodrošināt mierīgu 16. marta pasākumu norisi.

„Pateicoties Jūsu profesionāli veiktajam sagatavošanās un operatīvajam darbam, pasākumi ir noritējuši mierīgi, neļaujot pie Brīvības pieminekļa un citās vietās Latvijā provokatoriem apdraudēt gājiena dalībnieku un garāmgājēju drošību. Šodien Latvijas iedzīvotāji varēja justies patiesi droši un pasargāti,” norāda L. Mūrniece.

Ministre atzīst, ka 16. marts arī šogad tika sagaidīts ar bažām par to, vai šī diena noritēs mierīgi un vai izdosies nosargāt sabiedrisko kārtību un drošību dažādo pasākumu laikā.

„Šī ir diena, kad varam patiesi lepoties ar policiju un citiem iekšlietu sistēmas dienestiem. Vēlos izteikt pateicību visiem tiem Valsts policijas, Drošības policijas, Valsts robežsardzes un arī Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem, kas sekmīgi veica sagatavošanās darbus, īstenoja preventīvos pasākumus un 16.marta pasākumu laikā nodrošināja sabiedrisko kārtību un drošību visā Latvijā,” norāda L. Mūrniece.

Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
[email protected]

 

Dalies ar ziņu