Skip to main content

Iekšlietu ministre Valsts policijas priekšnieka amatam izvirza Valsts policijas priekšnieka vietnieku Arti Velšu

Ceturtdien, 23. decembrī preses konferencē iekšlietu ministre Linda Mūrniece informēja, ka Valsts policijas (VP) priekšnieka amatam apstiprināšanai Ministru kabinetā tiks virzīts VP Galvenās administratīvās pārvaldes priekšnieks Artis Velšs.

L. Mūrniece atzina, ka A. Velšs ir izvēlēts kā atbilstošākais kandidāts, jo viņa skatījums uz Valsts policijas attīstību sakrīt ar ministres uzskatu par policijas nākotnes attīstību – kāda tā izskatīsies, kā tā strādās arī pēc viena, diviem un pieciem gadiem, un ar kādiem līdzekļiem tas tiks panākts.

Atzinīgi A. Velša līdzšinējo darbību novērtēja arī VP priekšnieks Valdis Voins, atzīstot, ka A. Velšs sevi ir apliecinājis kā labs administrators, kurš sekmīgi varēs turpināt Valsts policijas vadību.
A. Velšs skaidroja, ka viņa prioritātes būs V. Voina aizsākto darbu turpināšana, policijas operativitātes un pieejamības uzlabošana, ciešāka sadarbība ar arodbiedrībām un policijas darba skaidrošana sabiedrībai. „Prioritātes būs nevis sistēmas restrukturēšana, bet gan sistēmas pilnveidošana. Darbs ar sabiedrību, policiju veidojot tuvāku iedzīvotājiem,” norādīja A. Velšs.

Jau ziņots, ka starp VP amata kandidātiem bija arī VP priekšnieka vietnieki: Rīgas reģiona policijas priekšnieks Ints Ķuzis, VP Galvenās kārtības policijas priekšnieks Guntars Marķitāns, VP Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Rauls Kviesītis un VP Policijas koledžas direktors Aigars Evardsons.

L. Mūrniece augstu vērtē V. Voina līdzšinējo veikumu un ieguldījumu VP attīstībā. V. Voins savu profesionālo darbību turpinās, vadot Ostas policiju.
 

Dalies ar ziņu