Skip to main content

Iekšlietu ministrijas darbinieku ziedojumi iepriecinās Sociālo pakalpojumu centra „Mercendarbe” bērnus

Ceturtdien, 16. decembrī plkst. 16.00 iekšlietu ministre Linda Mūrniece viesosies pie Baldones novada Sociālo pakalpojumu centra „Mercendarbe” bērniem, kuriem tiks dāvāti par Iekšlietu ministrijas darbinieku ziedojumiem sarūpēti pārsteigumi.

Līdz ar ministri pie bērniem viesos dosies arī Valsts policijas tēli runcis Rūdis un bebrs Bruno, kuri atgādinās par ceļu satiksmes drošību.

„Sabiedrība ir tāda, kādu to veidojam mēs – gan ikdienā, gan svētkos sniedzot palīdzīgu roku tiem, kuriem tas visvairāk nepieciešams. Ziemassvētkos mēs katrs ticam brīnumiem un šajos svētkos mūsu ministrijas darbinieki ir nolēmuši piepildīt to bērnu sapņus, kuri savu ikdienu pavada Baldones Sociālo pakalpojumu centrā,” norāda L. Mūrniece. Sadarbību ar „Mercendarbe” bērniem iecerēts turpināt arī turpmākā gada garumā, bērniem organizējot informatīvus un izglītojošus pasākumus.

„Atzinīgi vērtēju Iekšlietu ministrijas ieceri veidot sadarbību ar mūsu iestādi, kurā pajumti raduši 12 bērni. Ministrijas atsaucību vērtēju ļoti augstu, jo tieši šajā brīdī bērniem ir nepieciešama palīdzība, kas nereti nav tikai dāvana, bet saruna ar viņiem, apziņa, ka viņi tiek sadzirdēti un izprasti, ka viņi nav vieni šajā pasaulē ar savu sirdssāpi. Tā būs unikāla iespēja bērniem tikties ar ministri Lindu Mūrnieci, kopā piedalīties svētku pasākumā, lai gūtu jaunas un pozitīvas emocijas un spēku ikdienas dzīvei,” atzīst „Mercendarbe” direktors Kristaps Keišs.

Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
[email protected]

Dalies ar ziņu