Skip to main content

IeM iepazīstina Sabiedriskās drošības trīspusējās sadarbības apakšpadomi ar 2011. gada budžetu

29. novembrī Iekšlietu ministrijā (IeM) notika Sabiedriskās drošības trīspusējās sadarbības apakšpadomes (padomes) sēde, kurā ministrijas vadība iepazīstināja Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) un Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) pārstāvjus ar ministrijas 2011. gada budžetu un tā veidošanas pamatprincipiem. Padomes sēdē klātesošie tika informēti, ka IeM 2011. gada budžeta samazinājums ir paredzēts Ls 3 265 141 apjomā ( 2,6%).

Plānojot budžetu, saskaņā ar iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces rīkojumu, nav atļauts samazināt mēnešalgas apmēru, kā arī nav atļauts plānot speciālās piemaksas amatpersonām, kuru tiešie dienesta pienākumi nav saistīti ar īpašu risku vai dienesta specifiku.

Sabiedriskās drošības trīspusējās sadarbības apakšpadome ir Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes institucionālās sistēmas sastāvdaļa, kuru uz paritātes pamatiem veido Iekšlietu ministrijas, Latvijas Darba devēju konfederācijas un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības izvirzītie pārstāvji.
 

Informāciju sagatavoja:
LR Iekšlietu ministrija

Dalies ar ziņu