Skip to main content

Ikgadējā VIENOTĪBAS Jaunatnes organizācijas kopsapulcē ievēlēta jauna valde un vadītājs

VIENOTĪBAS Jaunatnes organizācijas (VJO) ikgadējā kopsapulcē par tās vadītāju ievēlēts Edgars Oļģerts Pavlovskis, tādējādi nomainot līdzšinējo organizācijas priekšsēdētāju Robertu Birkavu. Ievēlēta arī VJO jaunā valde, kurā darbosies Loreta Abakoka, Madara Lukaševica, Markuss Ginters, Arnis Pēteris Rozentāls, Raivis Žihars un Jānis Zariņš.

“Mana absolūtā prioritāte ir panākt, ka 2025. gada pašvaldību vēlēšanās Vienotības Jaunatnes organizācijas biedri ir ne tikai plaši pārstāvēti vēlēšanu sarakstos, bet arī mūsu biedri kļūst pārstāvēti pašvaldību domēs,’’ uzrunā pauda jaunievēlētais VJO valdes priekšsēdētājs Edgars Oļģerts Pavlovskis.

Edmunds Jurēvics, 14. Saeimas deputāts, Saeimas frakcijas “Jaunā Vienotība” priekšsēdētājs, VJO biedrs: “Mēdz runāt, ka jaunieši ir nākotne, bet viņiem ir jābūt iesaistītiem jau tagad, lai veidotu mūsu nākotni. Politikā pastāvīgi, nevis stihiski, ir jāieplūst jaunām “asinīm”. Es esmu lepns un drošs, redzot VJO jaunās paaudzes patriotus, kas ir gatavi veltīt sevi Latvijas kopējam labumam. Mūsu nākotne ir drošās rokās, jo mūsu jaunieši ir motivēti, eiropeiski un latviski.”

Roberts Birkavs, līdzšinējais VJO valdes priekšsēdētājs: “Nav šaubu, ka aizvadītais gads bija izaicinājumiem pilns, bet es nešaubos, ka jaunā organizācijas vadītāja virsvadībā neviens izaicinājums nebūs par smagu. Organizācijai jāturpina piesaistīt jauni, ambiciozi jaunieši un jārada apstākļi, lai tie kļūtu par modernās paaudzes politiķiem.”

Edgars Oļģerts Pavlovskis kopš 2022. gada ir partijas VIENOTĪBA biedrs un arī darbojies kā VJO valdes loceklis aizvadītajā gadā. Uzņemoties organizācijas vadību, viņš par galveno uzstādījumu izvirzījis biedru rindu stiprināšanu, ciešāku sadarbību ar “Jaunās Vienotības” frakciju gan likumdevējā, gan pašvaldībās, kā arī VJO reģionālu izaugsmi.

VJO tiek veidota kā platforma, kurā jaunieši iegūst nozīmīgu pieredzi, lai kļūtu par nākotnes politiķiem un veiktu dabisko paaudžu nomaiņu partijā.

VJO aizvadīto trīs gadu laikā ir kļuvusi par vienu no partijā visstraujāk augošajām nodaļām. Savulaik tā dibināta 2011. gada 11. novembrī. Organizācijas mērķis ir sekmēt jaunas un kompetentas politiķu paaudzes veidošanos, balstoties demokrātiskās, tiesiskuma un solidaritātes vērtībās un eiropeiskā identitātē.

———

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Jēkabpils reģionālā partija” veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA, savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš.

Kontakti medijiem:
Arnis Pēteris Rozentāls
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 26095542

Dalies ar ziņu