Skip to main content

Ineses Vaideres atvērtā lekcija „Mēs un Eiropa, eiro un mēs”.

2013. gada 25.oktobrī plkst.15:00 VIENOTĪBAS reģionālajā un atvērtajā birojā Cēsīs norisināsies Eiropas Parlamenta deputātes, prof., Dr. oec. Ineses Vaideres atvērtā lekcija „Mēs un Eiropa, eiro un mēs”.

Lekcijas ietvaros I. Vaidere izklāstīs sava darba aktualitātes Eiropas Parlamentā, kā arī iepazīstinās ar gaidāmajām izmaiņām saistībā ar eiro ieviešanu un atbildēs uz dalībnieku jautājumiem. „Ar eiro ir saistītas ievērojamas izmaiņas Latvijas iedzīvotāju dzīvēs – aicinu pievienoties diskusijai ikvienu, kuram interesē eiro,” par lekciju stāsta I.Vaidere.

Deputāte šādas lekcijas ir organizējusi jau vairākkārt, gan apmeklējot Liepājas Universitāti, gan viesojoties pie Jelgavas Latviešu biedrības un jaunatnes organizācijām.

VIENOTĪBAS reģionālais un atvērtais birojs Cēsīs aktīvu darbību sācis 2013. gada 15. martā. Birojs ir ne tikai tikšanās un diskusiju vieta iedzīvotājiem, politisko norišu sekotājiem, ekspertiem un profesionāļiem, bet piedāvā arī telpu semināriem, radošajām darbnīcām, izstādēm, literāriem un filmu vakariem, kā arī cita veida pasākumiem. Birojs atrodas Rīgas ielā 21, Cēsīs.

Informāciju sagatavoja:
Daiga Janševska
Vienotības Cēsu atvērtais birojs
Tālr.29293195
[email protected]
www.vienotiba.lv/biroji/cesis/

 

 

 

Dalies ar ziņu