Skip to main content

Inga Bērziņa: JAUNĀ VIENOTĪBA ir uzticams spēks, kas ieklausās un sadzird reģionu vajadzības

“Kuldīga ir mana dzimtā pilsēta. Tajā pazīstams it viss – šaurās vecpilsētas ieliņas, romantiskie pagalmi, rīta migla virs Ventas, šķūnīši, Alekšupītes čalas, smiekli un nopūtas, čuksti un baznīcu zvanu torņu skaņas. Kuldīga ir mīlestības pilsēta, tajā ir tik daudz mīlestības, ka pat zivis lido virs Ventas rumbas. Pašlaik Kuldīga ir ceļā uz UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstu. Kopā ar komandu Kuldīgas novadā strādājam, lai ikviens justos svarīgs un ar to lepotos. Bet Kuldīgas novads, tāpat kā ikviens novads, ir daļa Latvijas, bet mūsu mērķi un ideāli nav sasniedzami bez politiskā spēka, kas nodrošina un rūpējas par ilgtspējīgu un līdzsvarotu valsts attīstību. Tāds politiskais spēks ir JAUNĀ VIENOTĪBA – uzticams partneris, kas ieklausās un sadzird reģionu vajadzības,” šodien partijas VIENOTĪBA domes un partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsēdē sacīja Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa.

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA vārdā, atbalstot VIENOTĪBAS domes priekšlikumu Ministru prezidenta amatam 14. Saeimas vēlēšanās nominēt esošo valdības vadītāju Krišjāni Kariņu, Inga Bērziņa uzsvēra:

“Krišjānis Kariņš ir audzis rietumu demokrātijā, un ar savu dzīves stāstu spēj iedvesmot jauniešus, kā to paveica pirms četriem gadiem tikšanās laikā V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā tikšanās laikā. Latvijas drošība šobrīd ir galvenā prioritāte. Krišjānis Kariņš ir ļoti ietekmīgs Eiropas mēroga politiķis. Tādēļ ir ļoti svarīgi, lai viņš varētu turpināt iesākto ārpolitikas kursu un ar savu ietekmi ES politiskajā vidē stiprinātu Latvijas drošības garantijas, sabalansējot ar valsts ekonomiskajām interesēm. Ar Krišjāni Kariņu Latvija nākamos gadus būs drošās rokās, viņa personības spēks slēpjas valstiski gudrās izvēlēs un atbildīgā rīcībā.”

———-

Sestdien, 2022. gada 18. jūnijā notika partijas VIENOTĪBA domes un partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsēde, kurā tika izziņota politiskā spēka dalība 14. Saeimas vēlēšanās, tai skaitā nominējot partiju apvienības kandidātu Ministru prezidenta amatam.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu