Skip to main content

Īpašā ceremonijā apbalvos labākos sociālos darbiniekus Latvijā

Godinot sociālo darbinieku ieguldījumu, ministru prezidents Valdis Dombrovskis un labklājības ministre Ilze Viņķele piektdien, 22.novembrī, plkst. 15:00 īpašā apbalvošanas ceremonijā sveiks labākos sociālos darbiniekus Latvijā.

Atgādinām, ka Labklājības ministrija (LM) izsludināja konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā”, kurā tika pieteikti 49 pretendenti no visas Latvijas. Žūrija ir noteikusi konkursa laureātus, kuri saņems vērtīgas balvas – skaistumkopšanas procedūras, SPA, vakariņas un nakšņošanu viesnīcā „Hotel Jurmala Spa”, pārsteigumu no TV3 raidījuma „Ievas pārvērtības”, kā arī dāvanu karti no tirdzniecības centra „Domina Shopping”. Vienlaikus Latvijas Pašvaldību savienība pasniegs arī savu specbalvu vienam no sociālajiem darbiniekiem.

Pasākumā aicināti piedalīties arī mediju pārstāvji. Apbalvošanas ceremonija notiks LM, Skolas ielā 28, 6.stāva zālē. Lūgums pieteikties dalībai pasākumā pa tālruni 67021666 vai 67021581.

Konkursā piedalās gan pašvaldību sociālo dienestu, gan dažādu sociālo pakalpojumu sniedzēju iestāžu darbinieki, tai skaitā arī struktūrvienību vadītāji. No lielākajām pilsētām visaktīvāk savus sociālos darbiniekus pieteikusi Rīga, Liepāja, Rēzekne, Jelgava, Ventspils. Savukārt aktīvākie novadi bijuši Jelgavas, Priekules, Tukuma, Daugavpils, Dobeles, Cēsu, Balvu, Rucavas, Babītes, Pāvilostas, Lielvārdes, Dagdas, Saldus, Ozolnieku, Kuldīgas, Krustpils, Rūjienas un Madonas novads.

Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, popularizēt sociālā darbinieka profesiju Latvijā.

Pieteikt sociālos darbiniekus iedzīvotāji, darba devēji, nevalstiskās organizācijas un citas fiziskas vai juridiskas personas varēja līdz 11.oktobrim. Konkursā vērtēja pretendenta ieguldījumu sociālā darba prakses attīstībā, starpprofesionālo un starpinstitucionālo sadarbību, sociālā darba praksē pielietotās inovatīvās sociālā darba metodes un ieguldījumu sociālā darba profesijas attīstībā.

Iesniegtās anketas vērtēja un uzvarētājus noteica LM, Sociālo darbinieku biedrības, Latvijas Pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienības un Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociācijas izveidota žūrija.

Konkursu atbalsta TV3, viesnīca „Hotel Jurmala Spa” un tirdzniecības centra „Domina shopping”.

Informāciju sagatavoja:
Liene Užule
Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67021666, 26519920
[email protected]

 

Dalies ar ziņu